• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: Osvětlení.
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Lukáš Ráček
Odeslal: Wednesday 25 November 2009 - 20:42:03
Zdravím. Rád bych si nainstaloval pod palubovku bílé neony jako osvětlení na nohy. Rád bych aby to reagovalo na otevření dveří. Jestli s tím máte někdo zkušenosti nebo víte jak na to prosím o radu budu vděčnej:). Mám Omegu B 2.0 16V
Poslední odpovědi
McJOHN
Odeslal: Monday 03 May 2010 - 17:57:03

Vzorec pro výpočet odporu pro LED diodu. Parametry diody najdeš v katalogu

vzorec R=(Unap-n*Uled)/I

Unap V napájecí napětí
n počet LED v sérii
Uled V napětí na LED
I A jmenovitý proud
Brenky
Odeslal: Sunday 02 May 2010 - 18:31:40

já používám odpory 560 nebo 630 ohmů....a svítí mi to tak akorát...ani ostře ani slabě.
Martas
Odeslal: Saturday 01 May 2010 - 15:23:50

Se svitivosti LED je docela problem. Dneska uz se dost spatne shanej bezny rozptylovy, vsichni vyrabej vysocesvitivy a navic originalni oranzove LED (zejmena SMD) maji velmi malou svitivost. Takze aby to nejak vypadalo (svitilo tak nejak souvisle stejne a intenzivne) chce si s tim vyhrat ale leckdy se to ani nepovede (prez tu LED tece nejaky proud ktery neco spina a kdyz tam das prilis velky odpor tak neco nefunguje nebo tal LED sviti porad).

V kazdem pripade pri 12V bude ten odpor v rozmezi 500 - 2k2.
"N"
Odeslal: Saturday 01 May 2010 - 14:47:12

Dík za odpověď
carlito
Odeslal: Saturday 01 May 2010 - 12:31:50

Ahoj dával jsem tam trojky ledky a odpor 450 ohmů a mělo by to makat jinak se daj koupit i ledky co se letujou přímo na tišták.do dveří jsem dával jednu 3mm ledku a odpor a svítí to taky dobře





"N"
Odeslal: Friday 30 April 2010 - 21:24:24

Pro Mc Johna-můžeš mi napsat jaké diody a hlavně odpory jsi dal do jednotlivých tlačítek na palubce.Děkuji
carlito
Odeslal: Tuesday 05 January 2010 - 11:37:03

ahoj kdyby jsi potřeboval poradit tak dej vědít Email
McJOHN
Odeslal: Sunday 20 December 2009 - 17:38:11

Chce to jen použít hlavu a ruce, když jsem Ti dal odkazy kde hleda t a co, našel by si tohle.
Odkaz To je příklad...... co víc můžeš potřebovat?
Ach jooo....
"N"
Odeslal: Sunday 20 December 2009 - 16:36:45

Díky za odpověď.Palubku budu řešit přes jednu pražskou firmu co mi poradil Legionar.Jenom ohledně modulů-jedná se o ty co popisuje TOMdesign?Rád bych totiž věděl co mám žádat v obchodě.Díky

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0488 sec,0.0187 z toho dotazů.