• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér :: Re: seřísení světel astra G
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
dunisek
Odeslal: Thursday 29 October 2009 - 11:12:47
Ahoj, hledal jsem nějaká vlakna, ale nenašel. Mám takový problém dal jsem nová světla a sořídil práve v pohodě a levé jsem zvedal na horu vše v pohodě a najednou mi šlo dolu. Tak sem se lekl a štolovaz novu dolu jde ok, ale na horu jde jen trošku a pak nic. Točím jako blázen a světlo se ani nehne svití mi dolu a nahoru nejde. Nevíte jestli je to rozbyté nebo co s tím. Učet jsem zttratil tak reklamace padá (.
Mám AG 1998 a světla DEPO

Děluji za odpovědi a jestli se to tu řešilo tak se omlouvám
Poslední odpovědi
dunisek
Odeslal: Thursday 29 October 2009 - 14:51:42

děkuji, jdu na to. Díky moooc
freez
Odeslal: Thursday 29 October 2009 - 14:38:45

No on ten mechanismus vlastně hejbe s tou vnitřní parabolou, nahoru a dolu a pak do stran tak zatlač směrem dopředu a mělo by to skočit nazpět do toho úchytu, teď by ta parabola měla jít hodně zlehka a jakoby se tam vaklat až to zacvakne už s ní půjde hejbat jen malinko.
dunisek
Odeslal: Thursday 29 October 2009 - 13:41:40

juknu se na to a seřidím. Jo a ještě otázka tlačim tam na parabolu a ono se hýbá, mám tlačit víc jako do předu vid?
freez
Odeslal: Thursday 29 October 2009 - 12:07:36

dunisek napsal ...

mám vyndat jen žárovky a nebo celé světlo? prosím o radu děkuji s tou parabolou


Lepší je vyndat celé světlo, lépe se s tím pak manévruje, otázka je jestli si to světlo dole pod nárazníkem zase přitáh tím šroubem a nebo ne , protože sundavat zase nárazník by se mi nechtělo, ale jestli jsi ho tam ani nedával půjde to dobře. Pak vyndej žárovky a strč ruku dovnitř do paraboly, opatrně a moc to tam opatlej je to nacvaklé na takové jakoby kuličce a to ti určo vypadlo.
dunisek
Odeslal: Thursday 29 October 2009 - 11:59:54

mám vyndat jen žárovky a nebo celé světlo? prosím o radu děkuji s tou parabolou
dunisek
Odeslal: Thursday 29 October 2009 - 11:49:03

to jsem já ten anonym pardon
Anonymní
Odeslal: Thursday 29 October 2009 - 11:47:10

Děkuji a jak se tam dostanu, fak t to nechci zničit. Jo a moturek fuguje u obou ted jsem to zkusil
JardaB
Odeslal: Thursday 29 October 2009 - 11:27:13

IMHO to bude nekde uvnitr vypadle z uchytu, byva to jen namackle. Nebo to neni nastrcene na motorku pro naklapeni.
freez
Odeslal: Thursday 29 October 2009 - 11:25:25

Řešilo, vypadlo ti v parabole táhlo na štelování světla. Vyndej parabolu a sáhni do ní , podle hmatu už to poznáš a nacvakni to zpět, jinak to neseštěluješ. stane se když jsi se štelovacím šroubem hodně na doraz tak to vypadne.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0574 sec,0.0197 z toho dotazů.