• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér :: Re: DEVIL EYES
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
TOMdesign
Odeslal: Tuesday 28 July 2009 - 11:03:44
Tak jsem namontoval tyto světla, tak se chci s váma podělit o výsledek.... !!(a)











Poslední odpovědi
TOMdesign
Odeslal: Friday 21 August 2015 - 07:49:41

Tak nějak, akorát já jsem ho už koupil hotový od jednoho kutila, co si ho původně dělal pro sebe...
Anonymní
Odeslal: Thursday 13 August 2015 - 23:14:10

Díky
qpc
Odeslal: Thursday 13 August 2015 - 22:04:16

ten nárazník je rozříznutý originál a dopasován spodkem z fabie rs(mlhovky a okolí)
Colommbo
Odeslal: Thursday 13 August 2015 - 19:31:12

Tom tu Vectru už dlouho nemá a sem na stránky nechodí příliš často. To jen abys nečekal marně a nebyl z toho smutný...
Anonymní
Odeslal: Thursday 13 August 2015 - 16:46:08

Moc pěkný. Jen jeden dotaz prosím. Kde jsi koupil ten nárazník ?
qpc
Odeslal: Wednesday 19 January 2011 - 12:05:04

lesak napsal ...

A na stk mě bylo jasně řečeno (na golfu 1 jsem měl př.světla z žigula 05)že výrobce auta je povinen vyrábět náhradní díly 10 let po skončení výroby a pak si tam můžu namontovat co chci jen to musí mít evropskou homologaci pro silniční provoz.


jak jsem již psal třeba světla z Punta na Calibru a podobně...jen musí splnovat E homologaci a možnost nastavení
KubajzPCE
Odeslal: Tuesday 18 January 2011 - 22:26:07

TOMdesign napsal ...

Tak jsem namontoval tyto světla, tak se chci s váma podělit o výsledek.... !!(a)
















moooooc pekne ja mam AE a musim nejak zjasnit krouzky neporadil by si mi prosim, dekuji KubajsPCE
lesak
Odeslal: Tuesday 18 January 2011 - 21:34:11

A na stk mě bylo jasně řečeno (na golfu 1 jsem měl př.světla z žigula 05)že výrobce auta je povinen vyrábět náhradní díly 10 let po skončení výroby a pak si tam můžu namontovat co chci jen to musí mít evropskou homologaci pro silniční provoz.
qpc
Odeslal: Tuesday 18 January 2011 - 14:31:35

ne.protože valná většina má evropskou homologační značku,takže je lze normálně použít.Dokonce můžeš použít i světla z jiného vozu(tuning) pokud splnují podmínky homologace,nastavování a seřízení.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0851 sec,0.0361 z toho dotazů.