• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor :: Re: Palivoměr
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Tommyone8
Odeslal: Monday 29 June 2009 - 10:24:19
Palivoměr mi ukazuje o 15 - 20l nafty více než v nádrži ve skutečnosti je, zkusil sem palivoměr vyměnit za jiný a ukazuje to samé. V budíku na přístrojovce chyba není, protože když jsem tam dal jinou přístrojovku tak ukazoval stejné množství nafty. Připojený palivoměr sám o sobě funguje bez problémů na suchu, do jaké polohy ho dám tak se na budíku ukáže, ale v nádrži to je jiné. Ani nikde v nádrži nedře. Nádrž je přidělaná normálně a patice pro čerpadlo a palivoměr se nezdá, že by byla vychýlená do strany. Neví někdo co může být příčina? Děkuji.
Poslední odpovědi
ble
Odeslal: Saturday 08 June 2013 - 00:10:39

zdravim , vypada to ze mam ten samej problem ,podařilo se vyřešit nebo tak ? omlouvam se za obnoveni za obnoveni tohoto stareho tematu ale povazuju za zbytecne vytvaret nove tema
Anonymní
Odeslal: Monday 29 June 2009 - 23:27:25

vytáhl jsem plovák z druhé omegy, porovnal ho s tím mým a je úplně stejně zahnutý, zkusil sem ho tam i dát a pořád to ukazovalo více. Jedině že bych ho naohýbal podle oka _;
Legend
Odeslal: Monday 29 June 2009 - 23:17:43

Potom je ještě možnost, že je ohnutý plovák v nádrži, dotýká se dna, když je nádrž skoro prázdná? je to docela měkký materiál a ohne se snadno.
steve
Odeslal: Monday 29 June 2009 - 23:02:28

U mě taky nádrž bez deformací a sítko u plováku jsem měl taky venku,bylo čistý.
Anonymní
Odeslal: Monday 29 June 2009 - 22:13:04

nene, čerpadlo i sítko sem čistil, bylo zasraný jak svina. Předtím mi za studena hodně dlouho startovala, po vyčištění sítka na podávacím čerpadle startuje na drcnutí ale na palivoměr to nemělo vliv
Legend
Odeslal: Monday 29 June 2009 - 22:05:52

Není ucpané sítko v nádrži pod palivovým čerpadlem? Třeba palivo "dochází" už při vyšší hladině.
Anonymní
Odeslal: Monday 29 June 2009 - 21:44:52

žádné deformace jsem si na nádrži nevšiml, fakt už nevím v čem je zakopanej pes
JOB
Odeslal: Monday 29 June 2009 - 20:59:11

Klucí a koukali jste pod auto , jak ta nádrž vypadá ? Tedy hlavně jestli vypadá pořád stejně jako nová nebo je nějak zdeformovaná což není až tak ojedinělí stav.
steve
Odeslal: Monday 29 June 2009 - 11:41:47

Mám podobný problém,když mi palivoměr ukazuje cca 10l v nádrži a zhoupne se mi nafta v kopci,při akcelweraci,tak si také občas nasaje,jako když je už prázdno.Myslím,že by to šlo přenastavit přes diagnostiku OP COM,ale ještě nebylo kdy.
Tam se dá libovolně nastavit vše v přístrojovce.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0438 sec,0.0165 z toho dotazů.