• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek :: Re: silenbloky př.naprava
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
silenblok
Odeslal: Wednesday 01 April 2009 - 16:47:04
dnes me vyhodily s stk velke vule na př.ramenech špatne silenbloky k tomu ješte težkej mtor2,5TD a je vymalovano jenom jse chci zeptat ten jeden silen.vyřežu pilkou takovej valeček to je v poho ten druhy jse mení jak????taky pilkou vyřezat????a ješte jeden dotaz kulaky jsou v super stavu tak jich nechci měnit ,ale časem odejdou tak když bude shozený rameno tak uvažuji o výměne nytu za šroubky pro případnou lehkou montaž kulaku az jse opotreby potřebuji vědet presnou miru nebo rozměr šroubu jaky mam koupit prumer a delka, matky se daj samojistíci díííky za odpovedi Pavel
Poslední odpovědi
Ivan
Odeslal: Sunday 08 November 2009 - 21:51:42

Jen pro zajímavost,taková ramena a zvláštní tvar silentu jsem našel na slovenském Aukru
Odkaz
Ivan
Odeslal: Sunday 08 November 2009 - 06:55:03

Tak to je to udělátko,na ukázku jsem to vystřihl z tenkého plechu,u sebe jsem použil plech 1,5 mm.
Odkaz
Odkaz
Odkaz
Ivan
Odeslal: Saturday 07 November 2009 - 21:55:49

Už jsem to vyfotil.Ale nejde mi to tu vložit,Takže buď mi poradí mladej,až přijde nebo ti to pošlu na mejla.
Tomin
Odeslal: Saturday 07 November 2009 - 21:39:28

Ivan napsal ...

Zpevnilo...můžu i zítra vyfotitit i ty plechové podkůvky.

Jestli te muzu poprosit, byl bych moc rad. Diky predem.
Ivan
Odeslal: Friday 06 November 2009 - 17:03:05

Zpevnilo...můžu i zítra vyfotitit i ty plechové podkůvky.Je to plíšek vytvarovaný kolem toho většího silonového nosu,drží dobře, vypadnout ven nemůže....jo a jen pro zasmání nad vlastní šikovností..ode dneška s sebou vozím krásný náhradní díl,šroub zadního silentu mi totiž zapadl do rámu..........tak jsem ho tam nakonec nechal a nalil tam barvu ,ať se tam přilepí a neharaší.....
Tomin
Odeslal: Friday 06 November 2009 - 16:35:38

Ivan napsal ...

Výsledek je výborný.

Opravdu se to rizeni znatelne zpevnilo ? Jestli jo, tak jdu do toho. Mam na ty silacu uz dost dlouho pivku.
Ivan
Odeslal: Friday 06 November 2009 - 16:22:01

tak jsem udělal i druhé rameno,zas nový zadní silentblok,starý byl natržený,ale ne tak,že by měl na něco podstatný vliv.A v předních jsem vyměnil vymačkané gumosilonové vložky za celosilonové + plechovou podkůvku1,5 mm kolem toho většího nosu.Výsledek je výborný.Teď už jen počkat,jak to dlouho vydrží.
Csala
Odeslal: Friday 06 November 2009 - 11:35:59

Tomin napsal ...

JOB napsal ...

Co tam máš za kola? Rozměr ? Nebylo to bouraný ?

Neni bourana, nikdy.
Kola jsou origo Opel 16" co se davaly na Elegance (6 paprsku?) (obuto Michelin SP01 sport, 225, vysku ted nevim, ale je to ten spravny rozmer s 225kama)


Original rozmer je 225/55/R16.
Ja som nahodil na origo opel hliniky (7 lucove) rozmer pneu 205/60/R16 a je to omnoho lepsie z pohladu plavania/neplavania vo vyjazdenych kolajach.

Tomin
Odeslal: Friday 06 November 2009 - 09:56:42

JOB napsal ...

Co tam máš za kola? Rozměr ? Nebylo to bouraný ?

Neni bourana, nikdy.
Kola jsou origo Opel 16" co se davaly na Elegance (6 paprsku?) (obuto Michelin SP01 sport, 225, vysku ted nevim, ale je to ten spravny rozmer s 225kama)

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0448 sec,0.0173 z toho dotazů.