• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor :: Re: Ve A výměna motoru C25XE za X30XE
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Poklop88
Odeslal: Monday 30 March 2009 - 16:01:05
Zdravím.

Máte někdo zkušenosti? Já bych se do toho chtěl pustit. Motor už mám venku.
Viděl jsem to v německu a spousta lidí říká, že ty motory jsou skoro stejný, což je pravda.

Převodovku a spojku si nechám. sání musím taky nechat.

Co ještě prohodit?

Nejde mi do hlavy, jak to udělat. X30XE má dvě lambády, C25XE jednu a nemá EGR.
Nevíte jak na to?

Dělal jste to někdo?

Díky

Můžu sem postupně dávat fotky.


Poslední odpovědi
lesak
Odeslal: Thursday 02 September 2010 - 21:10:49

Email tel:607 157 502
David Justian
Odeslal: Thursday 02 September 2010 - 12:32:56

lesak napsal ...

Podle mě to bude stejný protože u vectry A TC do brzd nijak nezasahuje.Jak jsem ti říkal mě TC nefungovalo půl roku a pak se to samo rozchodilo a to se na tom střídalo hodně autoelektrikářů.



napis mi na sebe mejla prosim.
Poklop88
Odeslal: Monday 16 November 2009 - 19:53:50

Tak prevodovka hotova, vsecko OK.


Jedinej problem. Kdyz vytocim motor, pise mi chybu na cidlo klepani, hodi se do nouzovyho rezimu a moc to nejede. Myslel jsem si, ze je to to zadni, ale je to porad stejny, tak jeste odzkousim to predni.


Na chybovem kodu totiz neni jestli je to cidlo jedno, nebo dva.


Poklop88
Odeslal: Thursday 01 October 2009 - 21:26:00

Lesak - Diky.

Kazdopadne rad bych prijel. Ale porad cekam na prevodovku jeste ji nema hotovou, nevim jestli jsem psal, jak mi zacala hucet, pritom jsem ji nechaval repasnout. Ale slibuju hned jak to bude v kupe tak dorazim a konecne pokecame.

lesak
Odeslal: Thursday 01 October 2009 - 21:04:20

Dával jsem těsnění (staré) které jsem natřel motorovým silikonem,dělám to tak často a zatím mě ani jedna vana netekla základ je to bezvadně odmastit.Jo a před týdnem jsem blbnul projel jsem dost hlubokým brodem a od té chvíle mě nešlo TC až včera mě hráblo a při rozjezdu do kopce jsem autu neskutečně (ve třech lidech)naložil ven jsem neviděl kvůli dýmu z pneu pak jsem zastavil a od tá doby mě TC zase funguje,to je záhada co.Jestli nebudeš mít příští sobotu 10.10.co dělat tak pořádám u mě v dílně sraz Oplů tak přijeď.
Poklop88
Odeslal: Thursday 01 October 2009 - 09:13:04

Lesak - Prosimte daval si na vanu tesneni? Nebo jsi to utesnil pouze motorovym silikonem.

Diky.
lesak
Odeslal: Wednesday 16 September 2009 - 22:16:08

Podle mě to bude stejný protože u vectry A TC do brzd nijak nezasahuje.Jak jsem ti říkal mě TC nefungovalo půl roku a pak se to samo rozchodilo a to se na tom střídalo hodně autoelektrikářů.
Poklop88
Odeslal: Wednesday 16 September 2009 - 21:53:17

Jo jo, o ty jednotce vim, jeste by me zajimalo, jestli je jina ta jednotka, co jsou do ni zapichany brzdovy hadicky. Jestli je jina s autem s ABS + TC a jina s ABS. Podle me to bude stejny, protoze vlastne to TC ma jednotku u ridice a svoji jakoby klapku.

Tydou
Odeslal: Wednesday 16 September 2009 - 18:40:32

no jinej zkus, v ty svorkovnici bez jizdy nic nenamerim, jedine nejak simulovat prokluz napetim nebo tak neco ale to uz je vysoka elektrikarska , jinak vedle ridicovy sedacky je opravdu RJ na TC, ted sem to mel rozdelany a schvalne sem se podival, ale u jinych motorizaci tam je ABS

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0551 sec,0.0212 z toho dotazů.