• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek :: Re: OB MV6 X30XE, Bouchání od přední nápravy
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Poklop88
Odeslal: Wednesday 11 March 2009 - 16:25:42
Zdravím, už nějakou dobu slyším na nereovnostech bouchání od přední nápravy.
Přijde mi to jako z pravé strany spolujezdce, v práci sem si auto zvednul a zkoušel vůle kostí stabilizátorů, ty se mi zdaj v pohodě. kuláky na kolech taky nemaj vůli.

Může to být uložení tlumiče?

Případně co ještě?

Díky david

Poslední odpovědi
WISASTar
Odeslal: Saturday 21 March 2009 - 00:07:07

Poklop88 napsal ...

No jasny, diky. az to zjistim, dám sem vědět.



Taky sem badal par tydnu, vse uz komplet vymenene a pak to nakonec byly gumy ulozeni stab. tyce ktery stali par korun _;
Poklop88
Odeslal: Thursday 19 March 2009 - 15:01:36

No jasny, diky. az to zjistim, dám sem vědět.
JOB
Odeslal: Sunday 15 March 2009 - 19:32:17

Poklop88 napsal ...

No jasny, nejsou to zas takove palky. prave sem se dival a ze by neco melo vuli mi neprislo.



Koukáním nic nezjistíš. Začal bych tyčkama stabylizátoru.Odšroubovat a hned uvidíš jestli mají vůli nebo né. Když budou dobré tak bych šel dál po pomocném čepu řízení , komplet silentbloky a čep na ramenou.
Poklop88
Odeslal: Sunday 15 March 2009 - 19:11:34

No jasny, nejsou to zas takove palky. prave sem se dival a ze by neco melo vuli mi neprislo.

JardaB
Odeslal: Thursday 12 March 2009 - 16:03:27

No muzes postupne vymenit vsechno, co ti poradime, ale IMHO lepsi bude se na to podivat
Poklop88
Odeslal: Thursday 12 March 2009 - 12:48:27

Brenky napsal ...

Dělává to hlavně pomocný čep řízení...při nerovnostech bouchá kov na kov (ta guma se časem vymlátí). Výměna není těžká a cena je kolem 700,- za ten čep.



Díky Kluci, takže myslíš přímo čep řízení?

Díky david
Brenky
Odeslal: Wednesday 11 March 2009 - 18:36:06

Dělává to hlavně pomocný čep řízení...při nerovnostech bouchá kov na kov (ta guma se časem vymlátí). Výměna není těžká a cena je kolem 700,- za ten čep.
JardaB
Odeslal: Wednesday 11 March 2009 - 17:07:11

A me to delaji silentbloky v ramenech, Omega je z hlediska naprav zabavne auto, co se tyce servisu
Legend
Odeslal: Wednesday 11 March 2009 - 16:35:16

Může to dělat něco v řízení, třeba pomocný čep řízení, nebo nějaký jiný čep na řízení, je tam ještě dalších 6, k tomu navíc jsou ještě čepy v ramenech, ty taky můžou mlátit.
qpc
Odeslal: Wednesday 11 March 2009 - 16:32:47

případně i tlumič

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0472 sec,0.0163 z toho dotazů.