• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní :: Re: stráta klíče
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Anonymní
Odeslal: Monday 23 February 2009 - 14:58:24
ahoj...ukradly mi klíč z auta od opelu astra a auto mám divezený z "D" nevíte někdi jak sehnat novej??
Poslední odpovědi
Martas
Odeslal: Saturday 12 March 2011 - 05:05:24

hurw napsal ...

.nevite jestly v rakovníku udělaj klíč podle zámku,nebo na plzensku


Nejen o dva prispevky vyse mas napsano ze podle zamku se klic udelat neda, naopak ANO. Ale jestli se potrebujes dostat do zamcenyho kufru tak kazdy auto ma nejakej mechanickej system kterym jde zevnitr zavrenej zamek odblokovat.
hurw
Odeslal: Friday 11 March 2011 - 23:56:33

venco neboj nejsi v tom sam ale ja mám imobilizer a otevřený dveře ale bez kufru kde mám rezervu,Berton my stojí na heveru kvuly pýchlý gumě,aby se nekurvil hliník,takže chodim do auta jako do lázní,vyhřát si prdel a zhulit se za tepla..nevite jestly v rakovníku udělaj klíč podle zámku,nebo na plzensku
hurw
Odeslal: Friday 11 March 2011 - 23:43:54

VAŠEK napsal ...

no pochopil si to správně...prostě mám ted na dvoře astru a nemám k ní klíče... imobilizér astra nemá...

VAŠEK
Odeslal: Friday 27 February 2009 - 13:56:41

Děkuju za radu...moc si mi pomohlo...
Legend
Odeslal: Wednesday 25 February 2009 - 09:07:12

Podle dveřního zámku se klíč jen tak neudělá, Opely to mají jištěné tak, že mají ve spínačče víc stavítek, než v ostatních zámcích. (u omegy je ve spínačče 10 a ve dveřích jenom 7)
Pokud má auto originální zámky, tak bych viděl řešení zajít do Opelu, nechat si vyjet Carpass a podle toho pak nechat udělat originální klíč s imobilizérem. Nebo to jít prostě koupit na vrakoviště..
JOB
Odeslal: Tuesday 24 February 2009 - 22:07:29

Odkaz
Jestli máš tenhle klíč tak bude asi nejlepší koupit novej komplet zámek.

Odkaz
Odkaz
freez
Odeslal: Tuesday 24 February 2009 - 14:48:21

Pokud ho nemá je o starost méně, je to sice divné, ale u dovozu může být. Má ta astra centrál ? pokud by ho měla, šli by zámky otevřít a pak snadněji demontovat a nebo podle jednoho udělat repliku klíče. Každopádně tady pomůže jenom vyháčkovat a nebo zámečník.
VAŠEK
Odeslal: Tuesday 24 February 2009 - 13:17:04

Opravdu imobiliser nemá.... je to opel astra S cabrio
Martas
Odeslal: Tuesday 24 February 2009 - 07:49:06

Astra F by immobiliser mit mela !!!

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0812 sec,0.0519 z toho dotazů.