• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika :: Re: Volný konektor
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
marwill
Odeslal: Monday 19 January 2009 - 16:23:44
V Zafiře A mám za nádržkou chladící kapaliny jeden volný konektor (2 piny) na kabelu, který ani nemá záslepku a nevidím, že by tam byl protikus, tedy že by se něco rozpojilo. Nevíte k čemu to je? Je to dost divný, zvláště že je to otevřený.
Poslední odpovědi
marwill
Odeslal: Wednesday 21 January 2009 - 08:52:30

Zdravim panove a dekuji za odpovedi. Tak to tedy neresim. Uz si nepamatuju jak to bylo na zacatku, jen me zarazilo, ze to nema nejakou krytku, aby ty kontakty v konektoru netrpely. Prece jenom je to v prostoru motoru a ne uvnitr vozu. Diky a preji hodne stastnych km!
Csala
Odeslal: Wednesday 21 January 2009 - 07:46:40

Ja mam za nadrzkou chladiacej kvapaliny tiez volny dvojpinovy konektor. Tiez som si nad tym lamal hlavu, odkial vypadol. Teraz to uz neriesim, pretoze tych volnych konektorov je v aute viac
qpc
Odeslal: Tuesday 20 January 2009 - 18:09:33

dvoupinovej konektor bude na něco jednoduchého,co tam momentálně neni,nějaké čidlo nebo dodatečná výbava,přesně jak psali pánové přede mnou.U bejvalé Vectry jsem takovejch našel 5ks ,takže bych se tim netrápil.
freez
Odeslal: Monday 19 January 2009 - 22:29:54

Je to tak, příprava na hromadu věcí v autě je udělána takto , volný konektor, někde u svazku atd, je normální. Záleží co máš za motor a trochu i jaké je ve voze výbava. Tento konektor za nádržkou chladicí kapaliny, může být třeba k tempomatu, atd.
JOB
Odeslal: Monday 19 January 2009 - 17:59:53

marwill napsal ...

V Zafiře A mám za nádržkou chladící kapaliny jeden volný konektor (2 piny) na kabelu, který ani nemá záslepku a nevidím, že by tam byl protikus, tedy že by se něco rozpojilo. Nevíte k čemu to je? Je to dost divný, zvláště že je to otevřený.

Tak to je opravdu divný,protože jestli jsi našel v Opelu pouze jeden jediný volný konektor ,tak ti jich tam spoustu chybí
Né vážně ,vůbec si toho nevšímej.V tom autě bude takovejch konektorů víc ,je to daný tím že je to prostě připravený na nějaký vybavení.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0707 sec,0.0295 z toho dotazů.