• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Meriva :: MERIVA :: Meriva ostatní :: Re: Merivaclub nový informativní web s klubem.
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
freez
Odeslal: Monday 20 October 2008 - 18:11:01
Zdravím Vás pánové a dámy. Chtěl bych Vám tímto oznámit, že jsem spustil nový web pro majitele vozu Opel Meriva. Jak je již všeobecně profláklé !!(a) čekám také na svou Merivu a při hledání informací o ní jsem zjistil že je po různých webech poptávka po klubu a po infu o tomto voze, ale bohužel klub nebyl a informací , no jak kde něco se najít dá ale moc toho není , res. musí se dost hledat. Proto jsem se toho ujal a rozhodl se udělat pro Merivu vlastní web. Chtěl bych to pojmout jako informační spřátelený web OCR, protože na informace o jednom modelu tu není takový prostor. Rád bych proto abyste se na nový web Merivaclubu podívali a zhodnotili ho případně napsali Váš názor. Web se postupně plní, materiálu je zatím dost, takže to tam den za dne cpu jak jen to čas dovolí.
Zatím dík a doufám že to bude pro OCR a hlavně pro majitele vozu Opel Meriva , kterých stále přibývá přínosný počin a že na Merivaclubu najdou dost informací .

Poslední odpovědi
freez
Odeslal: Wednesday 22 October 2008 - 21:03:45

Robas napsal ...

Prosímvás, je to DEMOKRATICKEJ klub !!(a)


Není, vládne tam tvrdý totalismus !!(a)
Robas
Odeslal: Wednesday 22 October 2008 - 20:49:07

Prosímvás, je to DEMOKRATICKEJ klub !!(a)
freez
Odeslal: Wednesday 22 October 2008 - 17:17:47

Halis napsal ...

freez napsal ...

.... je ale dobré že je stále v okruhu lidí, kteří se zajímají o jeho model, hodně lidí hlavně méně rozšířených modelů opelů hledá specializované kluby právě proto, že např na Renbau nenajdou větší partu např od modelu Kadet, nebo Meriva , či Corsa pak mají tendenci hledat si takový klub kde budou jen příznivci jejich modelu. No a tam si myslím že někteří z nich pokud se jim v Merivaclubu bude líbit se rádi stanou i členy OCR a připojí se k naší family ....



Děkuji a budu se snažit vydržet


Tak konečně jsi na to kápl a už teď ti držím všechny palce, aby tě to nakonec neunavilo a ty jsi to z nechutí vzdal. Je to přesně jak tě cituju, protože co si budem nalhávat, v klubu možná jsou majitelé Vecter C, Tiger atd., ale na žádném srazu nejsou vidět. Zkrátka ostatní modely mají svoje vlastní stránky, kde jim poradí přesněji a odborněji. Proto jsem jenom rád, že tě tento počin napadl a máš chuť něco takového rozjet, jen vydržet... _; _; _;
HODNĚ ŠTĚSTÍ

Halis
Odeslal: Tuesday 21 October 2008 - 17:17:44

freez napsal ...

.... je ale dobré že je stále v okruhu lidí, kteří se zajímají o jeho model, hodně lidí hlavně méně rozšířených modelů opelů hledá specializované kluby právě proto, že např na Renbau nenajdou větší partu např od modelu Kadet, nebo Meriva , či Corsa pak mají tendenci hledat si takový klub kde budou jen příznivci jejich modelu. No a tam si myslím že někteří z nich pokud se jim v Merivaclubu bude líbit se rádi stanou i členy OCR a připojí se k naší family ....




Tak konečně jsi na to kápl a už teď ti držím všechny palce, aby tě to nakonec neunavilo a ty jsi to z nechutí vzdal. Je to přesně jak tě cituju, protože co si budem nalhávat, v klubu možná jsou majitelé Vecter C, Tiger atd., ale na žádném srazu nejsou vidět. Zkrátka ostatní modely mají svoje vlastní stránky, kde jim poradí přesněji a odborněji. Proto jsem jenom rád, že tě tento počin napadl a máš chuť něco takového rozjet, jen vydržet... _; _; _;
HODNĚ ŠTĚSTÍ
freez
Odeslal: Tuesday 21 October 2008 - 16:23:49

pepik napsal ...

Pěkná reklama.
Až se ti to rozjede, tak budeš mět plné nohy práce.


No to asi jo jen teď nevím proč zrovna plné nohy
pepik
Odeslal: Tuesday 21 October 2008 - 16:15:44

Pěkná reklama.
Až se ti to rozjede, tak budeš mět plné nohy práce.
freez
Odeslal: Tuesday 21 October 2008 - 09:35:25

qpc: je to jak říkáš, sdružovat lidi kolem jednoho modelu je dobrá věc, myslím si, že pokud přijde člověk vlastnící v tomto případě Merivu a prahne po informacích koukne po webu zjistí co potřeboval a pak nastává ten zlom. Některým to stačí a dál se nezajímají a pak jsou tací kteří jsou tak jako my v OCR družnější a mají zájem. Myslím že je tu velká šance, že takový člověk je předurčen proto aby byl členem nejen Merivaclubu , ale hlavně OCR, protože ten kdo má zájem v nějakém klubu být a uvidí co se na Renbau pro lidi dělá , nemůže odolat a tak myslím že by se komunita lidí sdružená pod jedním modelem , mohla také jako celek přidružit k Renbau, přeci člen Merivaclubu který je zároveň členem velké rodiny Opláků na Renbau bude určitě přínos, pro něj je ale dobré že je stále v okruhu lidí kteří se zajímají o jeho model, hodně lidí hlavně méně rozšířených modelů opelů hledá specializované kluby právě proto proto, že např na Renbau nenajdou větší partu např od modelu Kadet, nebo Meriva , či Corsa pak mají tendenci hledat si takový klub kde budou jen příznivci jejich modelu. No a tam si myslím že někteří z nich pokud se jim v Merivaclubu bude líbit se rádi stanou i členy OCR a připojí se k naší family

mates: to víš já mám času .... !!(a)

tlumex: hele web je i pro příznivce merivy , takže se klidně zaregistruj !!(a) třeba tě nadchne a koupíš si jí taky
tlumeks
Odeslal: Tuesday 21 October 2008 - 07:19:15

Fryzy moc pekny webik svizny, hezky reseny. Myslim ze tyto specializovane weby maji svoje misto. Napriklad na webu Odkaz se najde o danem modelu vic informaci nez na bmw klubu.
Us sem se registroval teda esli muzu kdyz mam drobitek vetsi auti !!(a)
mates
Odeslal: Monday 20 October 2008 - 18:58:14

Mno je vidět, že má freez prd co na práci...ale jinak mám podobnej názor jak qpc. Jako informativní web - proč ne...ale jako aktivní web to asi nebude fachčit. Ale je to hezkej web...já bych to neudělal líp !!(a)
qpc
Odeslal: Monday 20 October 2008 - 18:42:45

chvályhodný počin sdružovat příznivce jednoho modelu,leč bohužel pak to trhá Opláckou rodinku,dalěí komentovat netřeba.ale držim palce

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0588 sec,0.0119 z toho dotazů.