• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní :: Re: Dálkové zamykání
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Milan
Odeslal: Tuesday 30 September 2008 - 15:14:01
Poslední dobou se mi občas nepodaří odemknou dálkovým ovládáním auto.Po otevření klíčem a provedení sinchronizace to nějaký čas funguje,ale chyba se opakuje.Mám dvě dálky a u obou je to stejné.Při stisknutí tlačítka zůstane na delší dobu svítit
kontrolní "světýlko".Baterie jsou v pořádku.
Děkuji za odpovědi.
Astra G X16SZR
Poslední odpovědi
Pepé
Odeslal: Friday 03 October 2008 - 11:19:24

přesně s timhle se u VB cca jednou za 14 dní setkám taky...většinou se to stane kdyš to DO nosím v kapse v riflích..připadá mi to taky na to odpojení baterky jak psal Mates.. ale ta tam drží dobře..nevím jak tohle vyřešit a eště sem se nesetkal s nikym kdo by si s tim věděl rady..
Ondre
Odeslal: Tuesday 30 September 2008 - 17:22:48

me to dela taky, vyresim to zakoupenim noveho centralu s tim vyklapecim klicem cca za 1000 kc
Pája J.
Odeslal: Tuesday 30 September 2008 - 17:05:55

Nazdárek. Mám uplně ten samý problém. Dělají to obě DO. Někdo o tom tady už jednou psal, ale nedopátral jsem, jak to dopadlo. Doufám, že někdo napíše, čím to je a jak snadno tuto vadu opravit. Samozřejně bez použítí drahého servisu.
mates
Odeslal: Tuesday 30 September 2008 - 15:27:10

Já měl jen jednu dálku a dělalo mi to to stejný. Měl jsem pocit, jako by byla uvolněná baterka v DO nebo je v DO něco v prd*li a neudrží se tam napětí. Vyřešeno instalováním alarmu od SPALu (omega neměla alarm vůbec) se svými DO a je klid.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0871 sec,0.0302 z toho dotazů.