• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek :: Re: Lozisko zadni napravy
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
mirek
Odeslal: Saturday 30 August 2008 - 15:34:54
Prosim o radu, jak vymenit na OC 2,6 Caravan lozisko zadni napravy. Nikde jsem nenasel popis,ani v kucharce "Jak na to?". Ma s tim nekdo zkusenosti, da se to udelat v domacich podminkach a nebo co je k tomu potreba za pripravky a naradi. Vratil jsem se z dovolene po Evrope a byl jsem rad ze jsem dojel. Vypada to na prave zadni lozisko - huci to vic pri leve zatacce a pri prave to zkoro neni slyset, a i pri otoceni pravym zadnim kolem to neni to spravne orechove. Diky
Poslední odpovědi
JardaB
Odeslal: Tuesday 09 September 2008 - 11:40:32

Tak to jo Ty pakny jsou docela zajimavy, ja vzdycky koupil takove obyc, hnede
McJOHN
Odeslal: Tuesday 09 September 2008 - 10:05:56

Jardo to modrý jsou nové pakny u ruční brzdy a to žlutý je jen ochranný nástřik nic víc.
Ložisko sem dostal ven trnem a velkým přemlouvátkem.
JardaB
Odeslal: Tuesday 09 September 2008 - 07:02:12

McJohn: Co je to zluty a modry na fotkach?
Jak jsi to lozisko dostal ven? Univerzalmi klic (5kg kladivo) ?
mirek
Odeslal: Monday 08 September 2008 - 22:25:32

Diky za fotky. Minuly tyden jsem sondoval ty ceny za opravu. V autorizaku ( ptal jsem se v Praze ve dvouch) mi rekli ze se to neda urcit, ale abych pocital cca 7-8tis. za stranu. Zkusil jsem Automont (viz clenske slevy) a tam mi rekli abych to privez, ze to za 3,5tis. udelaji i s materialem. Za 2hodiny po tom co jsem jim to tam odvez volali, ze se precenili a ze to bez specialniho pripravku neudelaji. Kdyz to vidim tak se mi do toho samotnemu nechce a asi to zkusim jeste mimo Prahu, mozna tam budou nekde u Oplu trochu serioznejsi, hlavne kdyz hlasaji jake maji slevy a skutek-utek. Zatim vsem dekuji a dam vedet jak jsem dopadl, mozna bude nakonec jednodusi a levnejsi sehnat cely domecek na vrakaci.
McJOHN
Odeslal: Monday 08 September 2008 - 07:32:44

Tady jsou fotky, když jsem dělal zadní ložisko. Někkteré fotky jsou rozostřené, tak to přehlédněte.
Neměl jsem žádný speciální přípravek. Jen sem použit plech jako podložku a zbytek ložiska. To celé velmi dobře posloužilo svému účelu.





















JOB
Odeslal: Sunday 07 September 2008 - 20:18:21

Omega napsal ...

To by měla být cena za jednu stranu, což by odpovídalo cca 450,- za hodinu práce plus ložisko. Zavolej si tam a řeknou ti to taky


Já si to myslel neboť jedno ložisko stojí cca 1500,-
Osobně měním díly vždy v páru. I když se to někomu může jevit jako zbytečné, ale mít na jedné straně novou věc a na druhé ??? Když už pod tím ležíš tak už je to fuk.
Omega
Odeslal: Sunday 07 September 2008 - 20:10:50

To by měla být cena za jednu stranu, což by odpovídalo cca 450,- za hodinu práce plus ložisko. Zavolej si tam a řeknou ti to taky
JOB
Odeslal: Sunday 07 September 2008 - 19:06:10

Omega napsal ...

Tak jsem jen hodil tlf. dotaz ke Zralému a cena práce včetně ložiska by měla být cca 3K včetně DPH a doba práce asi 4hod

¨
A to jako jedna strana nebo obě ? ¨ To u nás v Ústí nejsou schopni říct vůbec nic.Nejsou schopni nebo nechtějí mi ani zdiagnostikovat Omegu,prý co bych chtěl diagnostikovat na dieselovém autě __;
Omega
Odeslal: Sunday 07 September 2008 - 18:29:40

Tak jsem jen hodil tlf. dotaz ke Zralému a cena práce včetně ložiska by měla být cca 3K včetně DPH a doba práce asi 4hod

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1219 sec,0.0815 z toho dotazů.