• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: Snimac CO2 v interieri a vnutorny okruh
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
csala
Odeslal: Monday 25 August 2008 - 10:31:36
Zdravim Vas.
Predchadzajuci majitel tvrdil, ze do predneho interieroveho svetielka dal namontovat snimac mnozstva CO2, ktory tam vraj ma byt. Dovtedy mal vraj problemy so zvysenym orosovanim okien.
Tento snimac ze ma za ulohu aj vypnutie zapnuteho vnutorneho okruhu pri zvysenej koncentracii CO2 v interieri.
Omega C 2.2DTI
Jake su o tom Vase znalosti?
Diky
Poslední odpovědi
Jerry
Odeslal: Monday 25 August 2008 - 11:28:48

Já to v OC mám a je to super věc. Reaguje to jak na benzíny tak na nafty. Auto předemnou jen trochu zahulí a cvak a je to uzavřený. Čidlo musí ale být někde na vstupu před klapkou protože po odvětrání se klapka zase sama otevře. Nevím jak by toto fungovalo kdyby bylo čidlo v interieru.

Pozor čidlo nereaguje na smrady z kravínů, prasečáků a jiných chuťovek !!! _;

Jerry
Legend
Odeslal: Monday 25 August 2008 - 11:26:14

Mates: Tohle má každá OC sériově, mám to i v BMW, ale je to trošičku jiná věc, ta automaticky zapne cirkulaci vzduchu, když je venku velký obsah škodlivých plynů. To co popisuje csala, snímá vzduch uvnitř auta a přijde mi to jako dobrý nápad, nejen že to přispěje k menšímu rosení oken, ale taky se tím eliminuje mikrospínek, který nastává pči sníženém obsahu kyslíku ve vzduchu.
mates
Odeslal: Monday 25 August 2008 - 10:51:57

Tak to nevím, to by to dodělání asi obnášelo více věcí než jen snímač, ale u Omegy C je to běžná věc (ale asi dle stupně výbavy, nevím...rolleyes.png )


Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0556 sec,0.0293 z toho dotazů.