• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Cim namazat vrzajici tlumice?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Kubbi
Monday 21 July 2008 - 19:44:23 Citovat
Host
Ahoj, na Omeze A mi zacinaji vrzat zadni tlumice. Podle testu v servisu jsou OK, ale zvuky se mi prestavaji libit. Chtel bych je zkusit namazat. Mate nekdo zkusenost na tomhle aute cim, pripadne jestli nejake extra tipy co s tim? diky za info a zkusenosti

ps. sem tam slysim od zadniho tlumice dokonce nasati/vysati vzduchu, ale zatim se mi nepodarilo zjistit odkud se to bere. Podle vseho to ale nema nic spolecneho s nadmernym nafouknutim, jak uz se resilo ve vlaknu "zadek auta moc vysoko"...
Martas
Tuesday 22 July 2008 - 07:41:00 Citovat
Host
No ze by vrzaly tlumice ktery jsou v poradku jsem jeste nevidel - obvykle vrze neco jinyho, vepredu typicky vrchni ulozeni.

[ Upraveno Tuesday 22 July 2008 - 10:06:19 ]
Tomin
Tuesday 22 July 2008 - 09:31:45 Citovat
Host
Zvuk prepousteni tlumice slysim nekdy taky, ale neni to prvni auto a asi je to v poho.
Vrzani od zadnich kol se mi zacalo objevovat nekdy pote co jsem ve svem mazlu musel odvezt hooodne kilo betonu a pak jsem zjistil ze mi prdla jedna pruzina. Nevim proc (nic se tam netre), ale vrze to.
A taky me slusne vrzou pakny od rucni brzdy, ale to jen kdyz je zatazena, takze to neresim. Nevim jestli se to muze tykat Acka....
Kubbi
Tuesday 22 July 2008 - 11:07:30 Citovat
Host
jop ty pakny.. .to je docela mozne, rucka je takova hodne vlacna a nedostal jsem se jeste k tomu, abych ji seridil. Precijen je to uz starik. Tlumice jsou menene 5 let nazpet, jezdilo se s nim posledni dva roky (takze cirka 26tis km), ale pri testech pry v poradku. Dival jsem se na nej samozrejmne ze spoda (na oko pruzina urcite OK, teleskopicky tlumic OK). V zatackach sedi jako pribity.

kdyz stojim na miste a zahoupu s nim, tak od praveho zadniho kola zkratka nasati/vysati vzduchu + sem tam si vrzne. Ale neni tam nevidim tam nic, co by mohlo vrzat(vyfuk je teda prichyceny tak, ze se ani nehne). Taky jsem myslel, ze by to mohlo nasavat vzduch do plastoveho krytu toho tlumice, ale to se nepotvrdilo.

Jeste mne tak napada, jestli by to nemohl delat treba stabilizator nebo nejake uchyceni diferak->polonaprava

Kdyz to zacalo, tak sem v aute vezl akorat 2os a rodiny nakup, takze pretizenim to nebude. Rok zpatky jsme za nim potahovali z nouze tunovy prives a takhle si nestezoval.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1603 sec,0.1317 z toho dotazů.