• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zadní stěrac s motůrkem Corsa C
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
scully
Wednesday 16 July 2008 - 10:26:02 Citovat
Host
Ahoj, klucí potřeboval bych poradit jestli na toto auto, je to (3dveřák), pasuje zadní stěrač včetně motůrku a uchycení znějakého jiného opla.Třeba z Astry apod.
Nebo jestli se doma někomu zbytečně neválí, někdo mi ho utrhnul, a poškodil mi i ten držák motůrku co je uvnitř dveří
Díky moc za rady ...
Yper
Wednesday 16 July 2008 - 12:00:26 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Zkus ten svůj motůrek (nebo toho, co Ti z něj zbylo) vyfotit a poslat mi fotku. Já ji sem dám a pak když to uvidíme, tak budeme moci říci, zda Ti bude pasovat i z jiného typu auta od Adama.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
scully
Wednesday 16 July 2008 - 21:59:08 Citovat
Host
OK, Ypere, zítra vyfotím ten zbytek a hodim to sem, zatím díky moc ...
scully
Thursday 17 July 2008 - 14:38:52 Citovat
Host
NIKOMU SE DOMA NEVÁLÍ ???

dneska odpo vyfotim a pošlu ...
scully
Friday 18 July 2008 - 22:48:44 Citovat
Host
Tak už motůrek mám , teď mi zbývá jenom ramínko stěrače a stírátko, ??? má někdo nebo nevíte co to stojí nové?
Yper
Monday 21 July 2008 - 08:00:52 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Ve Tvém případě vych neřešil kolik stojí a koupil rovnou "Aerotwin" či jak se to jmenuje. Jde jen o to vědět, jak dlouhé má být ramínko a jak dlouhé stírátko, ale klasický stěrač bych tam už nedával, protože obecně se zadními stěrači bývá v zimě problém. Najednou jakoby ztratí přítlak a místo setřeného skla je tam jen jakási šmouha.
Dělají se speciální ramínka pro Aerotwiny na spešl stírátko (myslím že zrovna VW a Škoda to tak mají) a pak dělají i Aerotwin stírátko na normální ramínko.
Kdyby jsi do toho nešel, tak celkem velký sortiment klasických ramínek a stírátek mají v OBi za celkem rozumnou cenu.
A jsetli nevíš jak co dlouhé, tak já bych postupoval následovně:
- od osičky motorku změříš nejkratší vzdálenost (nejužší místo), které musí stěrač se stírátkem překonat. U motorku umístěného uprostřed dveří je to zadní okno na výšku. Takže od osičky motorku kolmo nahoru. Od toho místa pak odečti 1 cm.
- výsledná vzdálenost je pak kombinací smontovaného ramínka se stírátkem¨. Zase ale měřeno od středové díry ramínka ke špičce nasazeného stírátka.

Vůbec nejlepší by ale bylo, kdyby sem napsal někdo s Corsou a rozměry napsal.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
scully
Monday 21 July 2008 - 20:09:01 Citovat
Host
No to by bylo nejlepší, ale jak tak koukám seš tu jen ty ...
přesto díky za podporu
Martas
Tuesday 22 July 2008 - 07:47:21 Citovat
Host
Ze tveho vlakna neni zrejme co vlastne chces, zda rychle spravit sterac - tedy nabizi se otazka proc nekoupit nove raminko a stiratko v cene raminko nekolik stokorun a stiratko jednu ci dve stokoruny, ale predpokladam ze to chces opravit ale co nejlevneji. Myslim ze mnohem mene casu by si stravil bud navstevou vrakoviste a zakoupenim raminka (stiratko doporucuji vzdy nove) a nebo napred vem metr a zaparkuj u prvni corsy stejneho typu kterou potkas a omer si to sam, pochybuju ze kdokoliv bude raminko sundavat aby ti presne rekl jake ma byt (z hlavy nebude vedet nikdo).

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1480 sec,0.1062 z toho dotazů.