• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Chyba v ABS
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tomin
Thursday 28 February 2008 - 15:37:48 Citovat
Host
Na Omeze jsem Xkrat zaznamenal funkci TC, ale ze by to zaclo pribrzdovat jsem tedy nikdy nepozoroval. Rekl bych ze to zpusobi jen vypadek tahu motoru. Takove "mekke" zvadnuti, zadne brzdy.

To Yper: TC je jen protiprokluz, ne ? Ten toho moc nestabilizuje. Jen zjisti ze nejaka kola hrabou a zasahne. Neco jineho je pak stabilizace podvozku.
Motýlek
Thursday 28 February 2008 - 18:18:34 Citovat
Uživatel #1193
Registrován: Wednesday 11 July 2007 - 18:51:16
Příspěvků: 100
S tím rozvícením kontrolky při startu to můžu potvrdit,dokonce i výrobce to píše když poklesne napětí pod 10.5V.Dá se ta deska s relátkama jednoduchým spůsobem vyndat?z jedné strany tam jde kabel asi na konektor a z druhé je tam taková řada drátů viz.obr.ty nevím jak tam drží,zřejmě to drží jen na těch čtyřech šroubech co jsou vidět,když to dostanu ven tak už by neměl být problém s tím něco udělat,přeletovat relátko pokud ho seženu,nebo ho vyčistit,uvítal bych kdybych věděl které z nich to je,abych neoperoval to druhé,i když by to bylo venku tak by nebylo na škodu zkouknot obě.Jen aby se nepřihodilo víc škody jak užitku.

Omega B. 2.5V6 X25XE Irmscher
Yper
Friday 29 February 2008 - 07:15:42 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Tomin: ...aha, tak to jsem zaměnil TC se stabilizací. Já nemám ani jedno či druhé a tak to tak dokonale neznám. Díky.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Motýlek
Friday 19 March 2010 - 19:52:16 Citovat
Uživatel #1193
Registrován: Wednesday 11 July 2007 - 18:51:16
Příspěvků: 100
Sice trochu dyl,ale pisi jak to dopadlo s tou zvlastni chybou,po vsech moznych pokusech prisel na radu radikalni rez,vymenilo se cely ABS a je klid,a co tomu bylo?bylo napaleny vynuti v cerpadle,to pak vykazovalo vetsi odber proudu a tim zaznamenalo chybu,proto hlaska ,,rele cerpadla zpetneho chodu,, , jednotka meri protekajici proud pres kontakty relatka.
Mam dotaz jestli ma nekdo moznost sehnat o-krouzky? jelikoz jsem vymenil cely ABS,tak jsem sehnal do toho vyndaneho novy motor,ale problem je v tom,ze kdyz se z ABS vynda,tak zpatky jde jenom z novyma o-krouzkama,pac ty stary jsou natahle a maj snahu se strihnout o hranu,rozmer je 5-5,3 x 1,6 material EPDM,jiny byt nemuze protoze nesnese brzdovku,jsou potreba dva,ale klidne jich deset vemu.

Omega B. 2.5V6 X25XE Irmscher

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2015 sec,0.1625 z toho dotazů.