• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Převodovka řízení asi v háji!
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Mack
Monday 28 January 2008 - 18:07:42 Citovat
Host
Ahoj Opláci,na Omeze B, 2,5 TD, 98, mi zaèal z nièeho nic škubat volant ze strany na stranu. Èepy jsou nové a kola se pøi kontrole nepohnou, vùli øízení nemám...prostì jedu a škub doprava, pak zas doleva a volant jde úplnì lehce. Po konzulaci s pár známýma jsme došli k tomu, že je vybìhaná pøevodovka øízení. Jde to nìjakým zpùsobem pøitáhnout nebo se musí vymìnit? Popø. nemá nìkdo doma funkèní na prodej nebo neví orientaèní cenu na vrakáèi? Nová zaèíná nìkde na 22 tis a víš, podle znaèky...díky za odpovìdi.


[ Upraveno Monday 28 January 2008 - 18:15:28 ]
Martas
Monday 28 January 2008 - 18:18:12 Citovat
Host
Tyhle priznaky bych spise videl na servo, mas v nem dost oleje, napnuty remen atd ... ?
Mack
Monday 28 January 2008 - 18:24:17 Citovat
Host
To jsem ještě nezkoumal. Ale určitě na to mrknu. Bylo by to rozhodně levnější...
VGT
Monday 28 January 2008 - 19:26:33 Citovat
Host
Tohle dělalo známému (dolil totiž náplň posilovače řízení motorovým olejem). Zkus vyměnit náplň posilovače (ale všechnu kapalinu).
Martin
Saturday 10 April 2010 - 14:45:49 Citovat
Host
Zdarec chlapi, stal jsem se majitel Omegy B rv.95...po nějaké době se mi začala ztrácet kapalina v servu. Při zkoumání všech hadic a spojů ve kterých problém nebyl jsem s hrůzou uviděl kompletně mastnou spojovací tyč řízení. Podle mě to utíká přímo z převodky řízení a protože je na krásně přístupném místě kde je to sen vytahovat chci se zeptat, je to vážně takové peklo ji z tama vytáhnout a nějak přetěsnit? Má s tím někdo už nějaké zkušenosti? Byl bych rád za každý tip nebo fígl než se do toho pustím. Díky moc, mějte se.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1536 sec,0.1245 z toho dotazů.