• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zamky prednich dveri
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Kadel
Wednesday 16 January 2008 - 12:34:21 Citovat
Host
Zdar chlapi (aj zeny pokud sou),
mam takovej problem na Omeze B, kdyz chci otevrit predni dvere tak to jde hrozne blbe, proste musi se za tu kliku vzit takovym specialnim svihem, prijde mi ze se povoli zamek jako uz za hranici otevreni ty kliky. Chci se na to podivat az bude trosku normal pocasko tak se jenom chci zeptat esli to uz nekdo neresil. Nejaky opotrebovany tahlo nebo luzko k zamku.
A jeste jeden dotaz, jednou sem sundaval tapec kvuli repru ale nesundal sem to cely pac sem neprisel na to jak se vymontovava ten kolik od zamku, ani sem to teda moc nestudoval, tak poradte jestli je to natoceny, nebo narazeny, nebo jestli mam hledat neco pod tou cervenou samolepkou. Diky moc za kazdou radu.

Kadel __;
mates
Wednesday 16 January 2008 - 13:42:36 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Na kolík od zámku je fígl...to červený na něm dolů pomocí tenkýho šroubováčku a pak jde dolu
Jinak tohle mi ted začaly dělat občas LZ dveře...ale jen někdy...přisuzuju to zatím nějakýmu zamrzání, na jaře uvidím. U řidiče jsem jen měnil motůrek, páč šel pá.

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Kadel
Wednesday 16 January 2008 - 14:50:19 Citovat
Host
No me to dela i kdyz je teplo a na obou prednich dverich. O me ani tak nejde ja uz sem si na to zvyk ale pritulkyne se vecne dobejva do auta. Za ten kolik dikes zkusim to.

Kadel
Kadel
Wednesday 16 January 2008 - 14:54:32 Citovat
Host
dabl, nejak haprovala sit

Kadel

[ Upraveno Wednesday 16 January 2008 - 15:00:04 ]
Legend
Wednesday 16 January 2008 - 16:50:20 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
Budeš mít vypadlou kovovou osičku, na které se otáčí dveřní klika. Sundej tapecírung a uvidíš, jestli je to tím, dávám tomu tak 95% šanci.

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
Leon
Wednesday 16 January 2008 - 17:49:45 Citovat
Host
Kadel: taky už jsem to řešil na své OB.Je to jak říká Legend,ale není vypadené,je ho jenom potřeba seřídit.Na tom táhle je takový plast,který se opírá právě o tu kliku.On ten plast se časem vymačká a pak to takhle blbne.Přišel jsem na to náhodou.Když jsem dával svou OB dohromady po vyvaření a lakování,dával jsem i jinej motorek k centrálu (ten původní přestal makat).Zapoměl jsem to táhlo s tím plastem zasadit do té kliky,tak jsem to musel rozdělat znovu a hned jsem to pošteloval.Jde to normálně a až bude lepší počasí,tak seřídím zbytek. _;
Kadel
Thursday 17 January 2008 - 14:40:45 Citovat
Host
tak to je dobre ze to jde stelovat az me prestane bavit valet se na gauci a venku chvili nebude chcat tak to hned zkusim. Diky chlapi _;

Kadel
brenky
Thursday 17 January 2008 - 14:58:49 Citovat
Host
je to tak...seřídit to jde.
pokud ale bude nejhůř a ten váleček bude v háji, připrav si celých 7kč u opla _; vloni jsem si kupoval 2 + 1 do zásoby.
Kadel
Thursday 17 January 2008 - 20:34:52 Citovat
Host
No uvidíme, položit by mě to nemělo

Kadel
Kadel
Friday 18 January 2008 - 17:02:55 Citovat
Host
tak už sem to udělal v jedněch dveřích druhý udělám zítra, pošteloval sem ten plastík na táhlu od kliky a teď to jde jak nový. Ten červenej bazmek na kolíku zámku to je teda pěkná fintička to by mi nenapadlo. Krom zápasení s kličkou stahování (švihadla vepředu, holt sociálka no ) to šlo fakt bez problému, takže ještě jednou díky.

Kadel __;

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1646 sec,0.1360 z toho dotazů.