• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
centrál a bloknuté zadní dveře
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Colommbo
Friday 08 May 2015 - 12:15:17 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
U VeCe Caravan by z vnitřní strany pátých dveří mělo být pod tapecem nebo nějakou krytkou nouzové mechanické otevírání, tedy jedině vlézt přes sedačky do kufru...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
PetrP
Tuesday 12 May 2015 - 11:48:23 Citovat
Uživatel #4985
Registrován: Saturday 09 May 2015 - 19:54:52
Příspěvků: 1
Colommbo napsal ...

U VeCe Caravan by z vnitřní strany pátých dveří mělo být pod tapecem nebo nějakou krytkou nouzové mechanické otevírání, tedy jedině vlézt přes sedačky do kufru...


Vřelý dík za radu, opravdu jsem s baterkou našel v tapecírunku ucpávku a pod ní to nouzový otevírání
zadařilo se a pootočením se odblokoval zámek a dveře šly otevřít. a dále.., závada nebyla v uhnilých kabelech (ona ta VeCe nějak nehnije), ale jen zaoxidovaných kontaktech toho zámku. pomohlo odrápání kontaktů a prostříknutí jak konektoru na kabelech, tak i zámku. (poděkování Soptíkovi )Jinak bacha, je potřeba po vrátit tu páčku nouzovýho otevírání zase zpátky do polohy, kdy bude zabírat za docela fórovej plastovej vehement, který je unášenej šnekem zámku. Jinak to za 1) nesestavíte, a za 2) to nebude fungovat.
Jo a poblikávání žárovičky koncovek ve vratek odstranilo taky očištění kontaktů.
hezký den
Colommbo
Tuesday 12 May 2015 - 12:16:59 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Jsem rád, že se ti podařilo dveře otevřít a pak závadu odstranit. Děkujeme za zpětnou zprávu a vítej v klubu!

W124 E320 Coupé - u mě dobrý

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1889 sec,0.1627 z toho dotazů.