• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vyhřívaný volant - svépomoci
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Miky
Tuesday 20 November 2007 - 21:22:18 Citovat
Host
Jo jo mas recht.Taky me stve ten ledovej volant kdyz ho clovek musi drzet v ruce dvema prsty aby neprimrzl.Mel jsem pred casem stejnou myslenku na vyhrivani nicmene ten probblem s napajenim me zatim odradil.Jinak ty posmesky fakt nejsou na miste,jakmile to nekdo vymysli vsichni co se smali to budou hned taky chtit,to se s vama vsadim.Takze s myslenkama sem ))
Martas_
Tuesday 20 November 2007 - 21:24:04 Citovat
Host
Ja to chtit nebudu ... Cegro Pionero _;

[ Upraveno Tuesday 20 November 2007 - 21:58:17 ]
pepik
Tuesday 20 November 2007 - 21:33:11 Citovat
Host
tvou rakci se po jedne straně nedivím, ale i ty jseš zaujatej.

..Tady se neřeší nějaké hliníkové křídlo na střechu omegy nebo nejaké blik blik neonky a podobné p....vinky.....
pro tebe (neslušné slovo) pro druheho vážna věc jako toto vyhřívaní volantu.

....Pište raděj těm, kteří tu zakládají pořád dokola stejná vlakna apod....
tito jedinci maji svuj duvod.. většinou mentální proč tak činí a nikterak je kompromitovat je zase to co píšeš na začátku.

...i vy by jste byli mezi těmi desítkami lidí co by tady žadonili o fotky schéma a tak...
Každej si tím prošel když začínal na nějakých stránkach.

...Ještě jste to zichr nekusili tak asi nevite o co jde....
většina co reagujii ví mnoho.. jen je neznáš osobně.. Tak nehodnoť které neznáš.

...ale nevysmivej se těm, kteří nad tim uvažujou!...
nějaká nová filozofická věta.?

A co takhle použít " selský rozum" KTERAK ZBASTLIT vyhřívaní volantu.
Zásah do elektroinstalace.?
Riziko požáru.? př tvé ledky jak píšeš.
Nákladnos verzus využitelnost.? př tvé hlinikové křídlo jak píšeš.

každý má jiné měřitko.


[ Upraveno Wednesday 21 November 2007 - 20:58:40 ]
JOB
Tuesday 20 November 2007 - 21:45:45 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Kluci nechci nijak nikoho zesměšňovat, ale jezdím opravdu každý den a nepamatuju si že by volant byl tak zmrzlí že by nešel udržet v ruce.Vím že je to subjektivní pocit ale já to tak cítím.
Jinak vyhřívaný volant se samozřejmě do novějších aut dodává jak už bylo řečeno a co se týče chlazeného volantu tak to už taky dávno není žádná utopie. Dnes se totiž u moderních vozů začíná řešittzv. aktivní klimatizace kdy je buď vyhřívano nebo chlazeno místo řidiče či spolujezdce,tedy sedáky volant a né celý prostor.Je to v rámci uspory paliva a tím i emisí.
Nicméně abych se vrátil k tématu. Neříkám že kdyby to bylo ve výbavě ,že bych to nevyužil ale rozhodně bych toto nedodělával neboť to pro mě nemá žádnou prioritu.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

ndefo
Wednesday 21 November 2007 - 19:51:24 Citovat
Host
for Anonymni z Út lis 20 2007, 21:01, ktery se neni schopen jakkoli podepsat

A} za radoby vtipnou poznamku bych urcil prave tu tvoji: defa,sorry, ndefa
B} a pokud patris mezi ty, kteri nejsou schopni docist prispevek delsi nez 3 radky do konce, tak to chapu, ale jinak se mi zda vice nez podivne, proc si mne narkl z vysmechu, nebo co si to vubec myslel, kdyz jsem uvedl hned dva mozne zpusoby realizace...
Nebo se ti "odporovy ohrivac" zda malo "tuning" a "Peltieruv clanek" je "vysmech" ?

Nad vyhrivanym volantem jsem kutil uz v minulem aute, ale presne, jak uz bylo receno, doba, cas penize, namaha, prace > vyuzitelnost...
vrgadaa
Friday 23 November 2007 - 19:23:58 Citovat
Host
2 Martas:
no ja v prvni omeze mel vyhrivana sedadla a diky tomu jsem zadal resit nefunkci topeni az po nekolika letech, nejak mi to diky teplu od zad nechybelo:-)
...
Volant bych asi ozelel, kdzy tak ho lehounce pridrzuji prst a snazim se ho nedotykat, aby mi neodmrzly, nastesti mi jede omega docela rovne i bez toho, ze byc musel mit ruky na volante
Yper
Friday 23 November 2007 - 20:12:36 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Pro některé: pánové, nechci moralizovat, ale zdá se mi, že to v některých příspěvcích jiskří a na můj vkus trochu více a říkám to zejména proto, že jiskření a ohně jsme si tady už v minulosti užili dost.
Připomenu poslední sraz, kdy jeden ze členů navrhl, abychom se snažili reagovat přiměřeně a spíš, pokud k tématu máme odpor, snažili se vyjmenovat problémy, které by to mohlo způsobit a těm, co se to líbí a nebo i těm, co mají podnětný návrh, aby se nebáli jej zde uveřejnit či vyjádřit se.
Od toho tu klub je a i když se některým může zdát, že je to volovina, tak odpovídat v intencích smířlivého tónu.
Jinak tazatel a všichni, kteří by si to chtěli udělat, nabydou dojmu, že je to tady samý libový frajer a že si tady hrajeme na něco víc, než co jsme!
To není zájem klubu, je to přímo v rozporu s jeho filozofií.
Všichni chceme, abychom byli členy takového klubu, o kterém se bude říkat: "tam běž, tam tomu rozumí a mohou Ti pomoci!"

A teď základní premisa, o které si myslím, že je tazateli známa a z níž vycházel a byla zde i naznačena:
"nové luxusní vozy to mají! A když to nové vozy mají, tak existuje asi i způsob, jak to udělat!"
Pochybuji totiž, že by kvůli vyhřívané obruči volantu umístili airbag nad volant a nebo pod něj!
Jde jen o to zjistit nebo navrhnout řešení.
! Bez smajlíku !

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Lhex
Friday 23 November 2007 - 20:29:43 Citovat
Host
volant jsem si obalil takovou tou páskou z umělého korku nebo co je to, obalují se tím řidítka, prodává se to v cykloprodejnách... Můžu napsat, že je to ještě příjemnější než originál kožený volant u omegy... prostě to ani v mrazu nestudí... (to jen taková poznámka..)
miross
Friday 23 November 2007 - 23:21:11 Citovat
Host
2 Yper. _; to si myslím napsal hezky a hlavnì trefnì. Má otázka to byl takovy nápad. Mì dodateènì mrzí, že se to tu pak asi mou vinou "zaprasilo" takovýma volovinama, které asi do poradny nepatøí. Zdá se, že to už bylo zodpovìzeno a vysvìtleno dostateènì, takže diky tìm ,kteøí odpoveï pojali bez toho povýšeného tónu atd atd...
hery
Saturday 24 November 2007 - 00:52:06 Citovat
Host
tvuj napad by taky mohl někoho přivest do hrobu a když už i yper s tebou souhlasí,nezbyvá mi než se rozloučit.došla mi energie. přeji všem hodně štěstí a naposledy stranky jsou v novem provedení horší.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1675 sec,0.1278 z toho dotazů.