• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kontrolka ABS - zadni snimac
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
ivosh
Tuesday 06 November 2007 - 20:41:09 Citovat
Host
Ahoj. velice casto mi zacina na Corse B, 1.0 svitit kontrolka ABS. Na diagnostice 2x nic a jednou pry senzor ABS na zadnim levem kole. Zkratka to vypada na dalsi problematickou zavadu. Nevite jak na to na zadnim kole? Da se to udelat svepomoci? Pripadne nevedeli byste nekdo, kdo mi s tim v Brne bezpecne pomuze? Pro zacatek mozna nejak zkontrolovat vodice od snimace, ale kde konci na druhe strane, abych to mohl promerit? Da se ten senzor sehnat z druhovyroby nebo na vrakovisti? Mam strach, ze se demontazni znici, tak nevim, jestli ma cenu obvolavat rozprodej bouracek

Diky za pomoc, Ivos.
VGT
Wednesday 07 November 2007 - 22:10:31 Citovat
Host
Do odpovědi se žádný Corsař nehrne --- zkusím aspoň já, byť Corsy neznám.
U Vecter je snímač/čidlo otáček zadních kol pro systém ABS součástí náboje kola. Náboj je nerozebiratelný, mění se celý, stojí cca 4500,-Kč.
Čidlo se dá orientačně proměřit docela snadno ohmmetrem a voltmetrem - v konektoru na agregátu ABS v motorovém prostoru. Ať je čidlo ABS v náboji kola či ne, systém měření je stejný. V Brně nikoho spolehlivého na tuto práci neznám.
Yper
Thursday 08 November 2007 - 06:00:41 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Kdysi se to tady probíralo a ze starých vláken jsem našel tohle:

"Tak zadni cidla ABS by měly mit odpor 1400 - 1600 Ohmu a predni 900 - 1300 Ohmu"

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
ivosh
Friday 09 November 2007 - 14:13:20 Citovat
Host
Zkusim, zatim diky moc.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1549 sec,0.1286 z toho dotazů.