• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
gufero od kliky
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Sunday 28 October 2007 - 17:50:19 Citovat
Host
Zdra Oplaci,prasklo mi gufero od kliky a muj mechanik mi to chtel vymenit,ale neslo mu to povolit zlomil na tom 2klice a vykaslal se na to tak sem odsouzeny asi sam na sebe.Chci si to vymenit sam je to tesneni pod remenici od kliky tak bych chtel poradit jak si nejprve poradit stim sroubem co drzi remenici a potom znat postup vymeny jestli staci sundat jen remenici aniz sdelat rozvodovy retez atd.Diky
Anonymní
Monday 29 October 2007 - 12:24:05 Citovat
Host
Poradi mi nekdo jak na to gufero od kliky .Diky
JOB
Monday 29 October 2007 - 16:27:08 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
No a copak tam máš za motor ?
Každopádně rozvody budou muset dolu,nevěřím že je tomu jinak

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Anonymní
Monday 29 October 2007 - 18:11:26 Citovat
Host
Mam tam 2.2DTI takze si me moc nepotesil a sam si to asi neudelam ?lola Je tam samozrejme rozvodovy retez.Myslel sem,ze staci sundat jen remenici a jsem u guferaku,ale asi tam je hozeny zevnitr takze budu muset vse kolem toho vyhazet. __; Diky
JOB
Monday 29 October 2007 - 18:40:41 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Anonymní napsal ...

Mam tam 2.2DTI takze si me moc nepotesil a sam si to asi neudelam ?lola Je tam samozrejme rozvodovy retez.Myslel sem,ze staci sundat jen remenici a jsem u guferaku,ale asi tam je hozeny zevnitr takze budu muset vse kolem toho vyhazet. __; Diky


No a to je právě ono Kdyby jsi hned napsal co máš za motor tak ti hned napíšu že stačí sundat řemenici.Rozvody jsou v tvém případě řetězové a tudíš uvnitř motoru.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Anonymní
Tuesday 30 October 2007 - 07:56:10 Citovat
Host
Tak to sem vysmaty,jeste povolit tu remenici a je to.Ja sem si hned rikal,ze je blbost vyndavat rozvody ?lola
Jiřik
Tuesday 30 October 2007 - 08:17:44 Citovat
Host
Ahoj, trubkovým klíčem od TONY to jde- chce to pořádnou páku- nějakou dlouhou trubku, zařaĎ pětku, ať Ti někdo brzdí a tak to povolíš, ale pozor- zašroubuj zpátky šrouby od kola, jinak se protočí brzdovej kotouč.
Anonymní
Sunday 04 November 2007 - 14:12:24 Citovat
Host
Jeste sem se chtel zeptat k te klice co se stane kdyz vyndam potom to praskle gufero nezacne mi tect olej a jak sundam a potom zpetne nandam remenici napina se potom nekde?Diky za rady
hery
Sunday 04 November 2007 - 22:47:17 Citovat
Host
prosím zavez to do servisu
Martas_
Monday 05 November 2007 - 06:28:18 Citovat
Host
Opet klasicky pripad toho, kdyz nekdo vi jenom co chce udelat a tot vse ....

Muj nazor je totozny jako Heryho, zavez to do servisu, protoze az se ti podari to rozhodit, bude nasledovat dotaz ze ti to gufero jde ven spatne a jak ho vyndas a zda pripadne nemuzes neco poskodit _;

Nicmene na posledni dotaz zda ti nepotece olej, tak potece, protoze klika je dole a vana je u stojiciho motoru plna oleje.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2714 sec,0.2246 z toho dotazů.