• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Cepy řizeni!
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
VGT
Friday 05 October 2007 - 21:32:17 Citovat
Host
No další starej pes - vždyť ten člověk neví ani o čem mu píšete.
JOB
Friday 05 October 2007 - 21:39:51 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
VGT napsal ...

No další starej pes - vždyť ten člověk neví ani o čem mu píšete.

Václave vždyť jde o prd. _; Je to poradna a tak mu poradíme .Buď mu to k něčemu bude ,nebo se na to vykašle a nechá si to příště udělat. Slušně se zeptal a mi mu slušně odpovíme Každej jsme nějak začínal

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

JardaB
Friday 05 October 2007 - 21:48:38 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Tak zas z toho nedelejte vedu, sbihavost se da priblizne udelat svinovacim metrem z Baumaxu a na geometrii s tim dojede (jeste jsem se tam nedostal ) Rozebrat to jde kladivem, tyci a chce to dumyslne podkladat tezkym kusem zeleza, treba na panence, aby se to nezkur.ilo. Lisoval jsem i pouzdro do pomocneho cepu, kladivem ve sveraku, a je to uz rok OK. Do slepaku bych klidne sel, kdyby to nebolelo ?lola

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
freez
Friday 05 October 2007 - 22:00:58 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Jé tak já postavit před auto kladivo trubku a já nevím co ještě tak se mi uteče ?lola i když u JardyB normální pracovní postup jako mechanizátor zemědělských strojů by se ujal ?lola ?lola i když ona ta OB vlastně trochu tank a nebo traktor je ?lola ale jasný že tak nějak sbíhavost nastavíš , ale chce to jet hned nastavit pořádně a né že s tím budeš rok jezdit jako JardaB ?lola a navíc není lepší nežli něco zprasit , dát to do servisu za víměnu čepu řízení a za sbíhavost moc nedáš a máš klid , já bych se opravdu do toho hořejšku na Ob nepouštěl , Jarda s toho sice vědu nedělá ale Jarda je jak sem říkal jinej případ ?lola ?lola typu když to nejde silou tak to půjde ještě větší silou ?lola ?lola a pak jde do garáže s tím že možná ta moje Ob dneska i nastartuje a pojede ?lola ?lola sry Jardo ale už jsem to nevydržel ?lola

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
JardaB
Friday 05 October 2007 - 22:22:15 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Jasne, ja to beru trosku jinak, ja se pustim do vseho a zatim musim zaklepat - neni problem. Nechci vrazet do auta nejak velky prachy, kdyz to nekomu nevadi, at klidne necha vsechno udelat poradne. Ja si radsi za chvili koupim dalsi za usetreny prachy Jinak na tom mym aute je uz v riti takovych veci, ze uz mu velkou budoucnost nedavam, neni ani cas ani prachy to resit a jsem rad, ze to zatim jezdi aspon jak to jezdi. Nic fatalniho, da se s tim zit, ale zraje do srotu
A hlavne ja mam blok dat si auto zku.vit do servisu, takhle muzu kdyz tak nadavat jen sobe

[ Upraveno Friday 05 October 2007 - 22:29:58 ]

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Yper
Saturday 06 October 2007 - 10:19:01 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 JardaB: souhlas s tím servisem. Co mohu, to si udělám sám. Co nemohu, tak jdu tam, kde u toho mohu být. Zatím si nedovedu představit situaci: "zde máte auto a opravte mi to" a jako odpověď dostanu: "zavolejte si za dva dny". No to bych se asi pokakal.
Teď mne čeká spojka, takže ji musím koupit a budu u té výměny.

Nicméně k původnímu dotazu: jak píše JOB - všichni jsme začínali a poradna je poradna, takže prosím trochu shovívavosti a trpělivosti i když se na druhou stranu nedivím některým, že jim dokáží povolit nervy.

Každopádně já doufám, že tazatel si z toho vzal alespoň trochu poučení a zorientoval se.
V jádru jsme dobrá parta a kamarádská parta, která si dokáže pomoci a poradit a vždy se těší na srazy, kde se dokáží "trochu" rozšoupnout! _;

Jinak VGT: jakej ten dranžírák mám tedy na ten slepák použít, aby to vypadalo jako po laparoskopu? Něco jsi nakousl, ale už nedotáhl do konce! To se běž taky picnout!

[ Upraveno Saturday 06 October 2007 - 16:25:06 ]

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1357 sec,0.1044 z toho dotazů.