• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
CIRA OPTIKA
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tlumex
Tuesday 25 September 2007 - 13:57:19 Citovat
Host
Tomin napsal ...

Daval jsem do B DEPA a rozdil proti tem zamlzenejm "svickam" byl obrovsky. Pak/dost brzo jsem do nich soupnul xenony, takze nemuzu rict jestli v tom praskaj zarovky a pod., ale jeste kdyz tam byly, zmeril jsem na nich napeti a dost jsem se divil.
Tlumena zarovka je napajena z kabiny primo pres spinac svetel (dalkova je tusim pres rele) a je to na ubytku napeti hodne znat. Uz si to presne nepamatuju, ale dost pres 1 volt, coz na vykonu zarovky udela sve. Zkusil jsem vzit kus tlusteho dratu a propojit ji pri zapnutych svetlech jeste primo na baterku (u Omegy blizko) a byl tam jasne znatelny rozdil. Doporucuji vsem se zarovkama v Omegach dat tam relatka a TLUSTE draty. Samo i na ukostreni - pres nej to tece zase nazpatek.



Na kolik te vysla ta xenonova uprava?
Tomin
Tuesday 25 September 2007 - 15:06:04 Citovat
Host
V Kladne to dela jeden soumen hodne levne (ma i samotne vybojky D2S asi za 500,- coz mi prijde levne), ale dela to hodne nekvalitne, takze ti to nemuzu doporucit. Myslim ze jsem za to platil 3 az 4 tis. Lampy jsem si kupoval sam pres kamose s autoservisem a ten mel ty Depa taky dost levne, ale uz nevim cenu.

Pak jsem si to mechanicky predelaval sam, protoze ty zarovky byly od soumena uchycene strasne (a mimo spravne ohnisko).

Nemuzu si nepostezovat: tady v okoli Kladna jezdi soumenu s xenonama v rozmazanejch parabolach kvanta, kdyz takoveho mas ve zpetnem zrcatku, je to labus. No, hlavne ze je IN, ze.
Takze s vestabou xenonu opatrne. Do necire optiky rozhodne nedoporucuji (i z vlastni zkusenosti).
Tlumex
Tuesday 25 September 2007 - 15:50:42 Citovat
Host
Ja mam cirou optiku ale furt se mi to mlzi tam se dostava vlchkost fsude mozne
VGT
Tuesday 25 September 2007 - 16:16:18 Citovat
Host
Tomin napsal ...

Do necire optiky rozhodne nedoporucuji (i z vlastni zkusenosti).

Popiš, prosím, blíže.
(Všude čtu, že se to nemá dělat, ale proč?? To světlo se nějak nevhodně láme?? Nenakreslí to ten "oříznutý" obrazec ....)
Tomin
Tuesday 25 September 2007 - 16:59:38 Citovat
Host
Tak jedine koupit nekysely silikon, lampu rozebrat a pretesnit. Nebo nemuze to tam jit zadem u tech gumovych dekliku ?
Tlumex
Tuesday 25 September 2007 - 17:50:11 Citovat
Host
Tomin napsal ...

Tak jedine koupit nekysely silikon, lampu rozebrat a pretesnit. Nebo nemuze to tam jit zadem u tech gumovych dekliku ?



Mno tlumikovy gramlavy rucky rozdelaji svetlo a us to nikdo neslepi dokupy
Leon
Wednesday 26 September 2007 - 13:05:11 Citovat
Host
Jaký máte názor na čirou optiku od DEPA vím,ale zajímal by mě názor na JOM.Našel jsem totiž čirou optiku na stránkách TUNINGSHOP.CZ a tam mají čirou na OB 94-99 chrom za cenu 4441,- s dph za pár.Obědnací číslo 80442.Není to něco jako DEPO? A dá se někde sehnat čirá optika zadních světel? _;
brenky
Wednesday 26 September 2007 - 23:03:52 Citovat
Host
ty JOMy neznam....ale bude to podle me to stejne co DEPO..mozna i horsi.
Zadni optika se nedelala zadna. Myslim tuningova. Ale uz jsem nekde videl nacpanou optiku ze civika na omeze....takze taky moznost...dopasovat jde vse.
m.a.x.i.m.u.s
Thursday 27 September 2007 - 12:21:21 Citovat
Host
Tu s těma světlama z Civica myslíš asi tuhle Odkaz
Manťák
Thursday 27 September 2007 - 14:08:18 Citovat
Host
Proč se nemůže dát xenon třeba do VA nebo AF???
Prosím vysvětlit __;

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1342 sec,0.1040 z toho dotazů.