• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Movano :: MOVANO :: Movano ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zkušenosti s moteorem 2,8dti
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
doktor
Monday 27 August 2007 - 23:12:37 Citovat
Host
tak pánové, mám na vás jednoduchý dotázek. potřebuji dodávku a vyhovuje mi Opel Movano 2,8 dti.
ale tak nějak jsem nabyl dojmu ( asi i trochu mylného) že motory naftové od oplíka nejsou zrovna ideální. budu vozit velké ale lehké zboží. co je to taky pečivo. proto bych uvítal zkušenosti, které snad někteří z vás mají. hlavně se ptám na motor. neduhy, poruchy, mouchy. atd. podvozek, pokud nebude pořádně trefenej, tak se dá pospravovat, ale motor tak to by mě asi zničilo. proto prosím, pište, pište, pište. a nejlépe samá pozitiva. díky všem
Tlumex
Tuesday 28 August 2007 - 06:50:39 Citovat
Host
doktor napsal ...

tak pánové, mám na vás jednoduchý dotázek. potřebuji dodávku a vyhovuje mi Opel Movano 2,8 dti.
ale tak nějak jsem nabyl dojmu ( asi i trochu mylného) že motory naftové od oplíka nejsou zrovna ideální. budu vozit velké ale lehké zboží. co je to taky pečivo. proto bych uvítal zkušenosti, které snad někteří z vás mají. hlavně se ptám na motor. neduhy, poruchy, mouchy. atd. podvozek, pokud nebude pořádně trefenej, tak se dá pospravovat, ale motor tak to by mě asi zničilo. proto prosím, pište, pište, pište. a nejlépe samá pozitiva. díky všem


Doktore sef ABB je zaryty oplista /ma uz 2 VC a moc ani s jednou nenajel ma to furt f servisu ?lola / mam s nima celkem dobry vztahy skusim se poptat esli tohle tam nemaji, popripade jaky sou s tim problemy
doktor
Wednesday 05 September 2007 - 06:45:29 Citovat
Host
tak co pánové, nikdo nic neví, nikdo jste s tím nikdy nejel? pleas, povídejte
RRAAFF
Wednesday 05 September 2007 - 07:51:34 Citovat
RRAAFF
Uživatel #519
Registrován: Monday 19 December 2005 - 10:51:16
Příspěvků: 965
Zeptal bych se na taky klidně na nějakém Renault fóru, protože Opel typicky vlastní dodávky nemá.
Opel Movano-Renault Master-Nissan Interstar (motory Renault),
Opel Vivaro-Renault Traffic-Nissan Primastar (motory Renault).

Tlumex: Co měl s těma Vectrama? To víš, až budu třeba za 50let kupovat auto, tak ať mám info

[ Upraveno Wednesday 05 September 2007 - 07:54:07 ]

Opel Vectra B 1,8 16V sedan 307 000km, stále v provozu
Škoda Fabia Combi Style MY 2022
walto
Wednesday 05 September 2007 - 12:45:02 Citovat
Host
2 doktor: priamu skusenost s motormi 2,8 dti od Opel nemam. Ak je ale pravda, ze v tejto dodavke je motor od Renaultu, tak by som sa toho asi nebal.
Pred casom som mal R 21 TD a bol v nom 2,1 TD (mozno to bol 2,2 TD, uz si nepamatam). Ked som ho kupil mal na tach cca 175 tis km a ked som ho v IT v tuneli rozmlatil, mal cca 280 tis km. Nalieval som donho synt 5W 40. Olej nezral, turbo OK, skratka ziaden problem. Tahal na 5tku od 60 aj do kopca - nemal tu dieru pod 2200 ot ako maju Omegy s 2,5 TD.
walto
Martas_
Wednesday 05 September 2007 - 12:57:30 Citovat
Host
Jo dobra rada nad zlato, ja mel taky Kadetta kterej mel najeto 480 000 km a jezdil v pohode.

At se na me nikdo nezlobi ale napsat sem ze jsem mel dneska 20 let staryho Renaulta s motorem 30 let stary konstrukce na dotaz ohledne novyho motoru navic v dodavce je vic nez zcestny.

Tot muj nazor.
Tlumex
Wednesday 05 September 2007 - 14:27:26 Citovat
Host
tak v ABB tak velky auto nemaj takze nepomuzu neporadim este se ti muzu preptat v BSku
Petr D
Wednesday 05 September 2007 - 19:24:39 Citovat
Host
Ve firmě máme už dva Mastery 2,8dti. A kromě toho že na tom starším odešlo v cca 240000 turbo jsme jiné závady něměly.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1783 sec,0.1348 z toho dotazů.