• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
olej do servo řízení OB 2,5 TD
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
lubter
Wednesday 15 August 2007 - 09:45:27 Citovat
Host
Zdravím, při zatáčení se mi začalo projevovat vrčení z motorového prostoru, zjistil jsem málo oleje v nádržce pro servo. Jaký olej se tam dává , mám ten starý vypustit a jak? nebo stačí jen dolít?
Díky za rady Luboš
Hujer
Wednesday 15 August 2007 - 09:58:54 Citovat
Host
Kupodivu se tam dává hydraulický olej pro servořízení. __; Zjisti si jeho specifikaci pro svůj vůz. Stačí dolít, ale hledal bych důvod jeho úbytku.
VGT
Wednesday 15 August 2007 - 10:01:39 Citovat
Host
To nejspíš nebude nízkou hladinou oleje. Ale doplňuje se tam to samé, jako v tady:
Odkaz
iopkek
Wednesday 15 August 2007 - 11:11:12 Citovat
Host
Dává se tam například DEXRON 3, nebo 2 (je to olej do automatických převodovek). Odsát zbytek z nádržky a dolít novým. Ale určitě prověřit těsnost systému, protože někudy musí utíkat, pokud je nádržka prázdná.
PanVectra
Thursday 16 August 2007 - 09:47:13 Citovat
Host
Použít smíš POUZE DEXRON II nebo III. všechno ostatní vede k destrukci serva... a jestli to chceš udělat trochu pořádně (olej v motoru taky nedolejváš do nekonečna a čas od času ho vyměníš komplet...), ta rozpoj ty trubky u servo čerpadla, kde pak dej nové O kroužky (věř mi vyplatí se to). Něco vyteče, pak jen zatoč kolama tam a zpátky do max rejdu a vyteče zbytek. Pro novou náplň doporučuji spíš DEXRON III je lepší v mrazech a cenovej rozdíl je minimální. a máš jistotu, že olej v servu je nový... náplň = cca 0.75l
PS: olej se ti může ztrácet v té servo tyči... zkus máčknout na ty manžety a jestli servo propouští, tak budou plné oleje...

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1257 sec,0.0990 z toho dotazů.