• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
spokojenost, poruchovost, spotreba - uvazuji o koupi
Přejít na stranu  1 2 3 ... 9 [10] 11
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Duffy
Friday 25 February 2005 - 13:35:13
Host
klubo napsal ...
2duffy: ale plyn si v kanystru z nejmenovaných autobusových podniků neodnesu

já aľ budu muset jednou na pumpu tak to nebudu umět


Jo takhlééé, uľ mi to doąloooo... To se to pak jezdí Klubáku
klubo
Friday 25 February 2005 - 13:39:44
Host
2duffy: no konečně to někdo pochopil
Funny
Friday 25 February 2005 - 14:05:51
Host
klubo napsal ...
2duffy: no konečně to někdo pochopil


myslíą ČSAD Liberec, a.s.? ))
Lib
Friday 25 February 2005 - 14:13:47
Host
aha proto ty autobusy, nojo to pak jo
klubo
Friday 25 February 2005 - 14:19:31
Host
ne čsad liberec a.s. néééééééééééé
Yper
Friday 25 February 2005 - 14:22:05
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Klubo: uľ jsem to tady psal jedooou! Nová Vectra je hezká celkem i tvarově a velikostí, ale ta zrcátka .... odstávají jako slonovi uąi!
2 Lib: uvidíme se doufám na srazu.. a pak si můľeą čuchnout k mému výfuku - voní jako spálené LPG!
Mám dojem, ľe se to zlepąilo právě přidáním Xeramicu do oleje - zvedla se teplota výfukových spalin a katík začal makat. A koncovku budu mít moľná míň černou neľ Hi-voltage.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
klubo
Friday 25 February 2005 - 14:24:03
Host
hele Ypere taky přemejąlim o kseramyku...jak se to pouľívá? to se naleje do novýho oleje nebo jak?
Lib
Friday 25 February 2005 - 14:38:44
Host
Yper: no fuj, cuchat k vyfuku, ja takovy uchylky nemam, beztak si predtim vylestis rouru a okoli abys moh ukazovat jak ti to necoudi
.
teda panove reknu vam, uz dlouho jsem nevidel takhle neplodnou diskuzi tahnouci se jak sopel z nosa
Yper
Friday 25 February 2005 - 15:01:47
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Lib: něčím se zabavit musíme a vytříbit názory rovněľ! Je to takové odlehčení.
2 Klubo: Do naąich motorů je to obsah 1/2 l. Stojí okolo 1000 ká. Dobře to vąak zvaľ! Musíą znát svůj motor nebo alespoň se mu nějakou dobu věnovat - častějąí výměny oleje předtím - neměl by ti zas moc ľrát.
Já mám na něm najeto cca jiľ 3,5 tis. km. Dává se do nového oleje a já jsem jeątě předtím navíc udělal proplach plnou syntetikou. Měl jsem 10l 5w40 zadara.
Včera tady bylo -10 a ani jsem si to neuvědomil a chytil úplně normálně na jedno naľhavení a na cca 3tí převalení kliky - a to nemám bůhví jak nabitou baterku, protoľe kdyľ je slabąí, tak se mi po natočení opět na chvíli rozsvítí ABS (takhle to vľdy poznám-tu slabou baterii). Kdyľ ji nabiju, tak nic ani při -15ti.
Pokud si zakouří při startu, tak to není vidět - já si ani nevąiml . A co se týče toho zápachu z výfuku, tak skutečně mi to připomíná zápach za autobusem na LPG. Koncovka výfuku je sice černá, ale né tak jako dříve.Je tam nádech do ąeda.
Xeramic zarovnává ąkrábance ve válci a pístu a vąude tam, kde je nějaká ovalita - a usazuje se jen na velmi horkých místech.
A ľe ulehčuje starty, tak to je naprostá pravda. Udělal jsem chybu a koupil tam baterii jen 64 Ah - sice značkovou ale podle mne jsem mohl koupit 74Ah. Motor se při startu točí pořád stejně.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
klubo
Friday 25 February 2005 - 15:24:15
Host
no tak to u mě asi nemá smysl....
Přejít na stranu  1 2 3 ... 9 [10] 11  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1278 sec,0.0962 z toho dotazů.