• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Motor netáhne, škube - diagnostika 0
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jiřik
Tuesday 29 July 2014 - 09:37:20 Citovat
Host
To se mi právě na Oplech líbí, že i když to něco stojí, nakonec se to vyřešit dá.
Pro srovnání koukněte na tu anabázi s autem konkurenční značky tady a buďte rádi, že máte Opela:
Odkaz
AlexC
Monday 12 January 2015 - 16:16:54 Citovat
Host
Ahoj! rada s výměnou zapalovací lišty mi pomohla při řešení mého problému, za to velké díky !!! mám x14xe a za studena se choval celkem bez problémů po zahřát cca 15minut začal při volnoběhu vynechávat některý z válců. při jízdě do kopce motor netáhnul cukal a nepravidelně vynechával. z kopce se zařazenou rychlostí bez plynu žádný problém (není palivo není asi co zapalovat). Žádná chyba motoru na palubovce. Problém se patrně kumuloval, v průběhu asi 3 let se objevovaly podobné stavy ale na krátkou dobu, stačilo ale prošlápnout plyn, vynechávání se ztratilo. Postup hledání chyby byl následující. Výměna svíček, vyčištění vzduchové klapky (slušnej bordel), vyčištění krokového motorku volnoběhu a kanálu (taky bordel), vyčištění AGR(EGR) ventilu (parádní bordel-!), zaslepení EGR, odpojení EGR. Motor jsem nechal běžet bez vzduchového filtru, odpojeného teploměru vzduchu, odpojeného EGR, zkoušel jsem odpojit naprosto vše o se dalo abych eliminoval okruh problému. Palivový filtr a vstřikovače jsem nekontroloval, protože motor běžel za studena bez problému cca 15minut. Nakonec jsem dojel na vrakáč a zkusil tam jinou zapalovací lištu, na radu z tohoto článku ! Jel to projet a problém byl vyřešen. Zapalovací lišta z vrakáče byla na pohled skoro nová a z motoru Z14XE. A pozor výrobcem byla Tesla!!! což mě celkem překvapilo, ale věřím že bude kvalitnější než spousty jiných z východu. Takže vážení ještě jednou díky

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1584 sec,0.1276 z toho dotazů.