• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Viko od rezervy
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tlumex
Tuesday 30 January 2007 - 17:00:47 Citovat
Host
Pratele kamaradi, priblizne pred rokem sem nabral za poklop v kufru kde je umistena rezerva / ja tam mam toroid / a asi jsem nezvolil scela idealni pomer sily a tu kliku, bo jak to nazvat, se mi podarilo rozlozit na prvocinitele. Problem je v tom ze se ted k tomu toroidu nemuzu dostat a za mesic me ceka technicka a revize plynu coz asi bez toho aby se jukni na nadrz nepujde takze bych potreboval poradit jak to zapacit abych se tam dostal nebo jak to poskladat aby to zase bylo fungujici! Nemate nahodou nejake napady jak na to? Ja se na to bojim zabrat abych to est wic nepo

Moc diky za kazdy napad
Corlis
Wednesday 31 January 2007 - 06:13:28 Citovat
Host
tlumíku, mám naprosto a stejný problém, bo jsem se taky chtěl dostat k rezervě a zabral jsem trochu více a rozložil jsem to na 6 kusů... slepit to nelze, ještě mně napadlo vzít pájku a svařit to dohromady....ale já to mám celkem v kusech, čili otázka je, jestli to bude držet pohromadě.....
Corlis
Wednesday 31 January 2007 - 06:15:28 Citovat
Host
ještě mně napadlo, tak jsou takové pacicky do boku, a pak už je jen volná díra, já to nafotím a dám to sem......čili když dáš pryč celý to plastový okýnko, tak normoš zvedneš...

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1632 sec,0.1295 z toho dotazů.