• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega 2.0 16V 100KW Ecotec 12/94 škube,srili do vyfuku...NEJEDE
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
VGT
Thursday 26 April 2007 - 01:26:33 Citovat
Host
Už mám to foto Odkaz
Xcelsion
Thursday 26 April 2007 - 10:13:22 Citovat
Host
To VGT. Dik za rady. Sundal jsem víko.Jsou poškozené 2 zapal. kabely, maji roztržené návleky na svíčku. Zítra je vyměním. Některé svíčky mají šestihran od oleje, izolátor ne.asi tam někde teče.

Našel jsem ten snímač, ale jak se vymontuje?

Závada se mezitím trochu změnila. Motor začne cukat a chcípne při jízdě, kontrolka se předem nerozsvítí.
Někdy kontrolka nezhasne po nastartování, když motor vypnu a chvíli počkám, tak se po restartu znovu nerozsvítí. Při nízkých otáčkách do 2000 při opatrné akceleraci pocukává.
VGT
Thursday 26 April 2007 - 10:29:50 Citovat
Host
Tak znovu:
1. Vyblikat paměť závad ECU (víš jak na to?)
2. Pokud je uložená závada=vadné čidlo kliky či vačky, identifikovat odpojováním čidel, které to z nich vlastně je. (tipuji, opakuji, že jen tipuji, že to je čidlo kliky/anebo už blbnou obě dvě)
Pokud jsi ještě k tomu objevil poškozené kabely ke svíčkám, tak dej do pořádku nejdřív ty kabely.
Xcelsion
Thursday 26 April 2007 - 10:44:45 Citovat
Host
Kdysi jsem to vyblikaval na OA a OB X20XEV, uz si to moc nepamatuju. Na konektoru v motoru se spoji nektere piny, ale dalsi postup ani chybove kody uz nevim. Nove kabely budu mit zitra rano.
Duk, Xcs.
Xcelsion
Thursday 26 April 2007 - 11:06:13 Citovat
Host
toVGT: nasel jsem Tvoje prispevky o vyblikani kodu z 20.3. 07 a starsi, dival jsem se na angl. odkazy tak je mi to celkem jasny. Akorat je blby, ze mi asi bude stejne hlasit zavadu snimace otacek,na ktery mame podezreni, protoze motor stoji.

Podle ktereho z tech seznamu kodu se mam ridit? VB X20XEV
qpc
Thursday 26 April 2007 - 12:13:24 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5330
Xcelsion napsal ...

To VGT. Dik za rady. Sundal jsem víko.Jsou poškozené 2 zapal. kabely, maji roztržené návleky na svíčku. Zítra je vyměním. Některé svíčky mají šestihran od oleje, izolátor ne.asi tam někde teče.

Našel jsem ten snímač, ale jak se vymontuje?

Závada se mezitím trochu změnila. Motor začne cukat a chcípne při jízdě, kontrolka se předem nerozsvítí.
Někdy kontrolka nezhasne po nastartování, když motor vypnu a chvíli počkám, tak se po restartu znovu nerozsvítí. Při nízkých otáčkách do 2000 při opatrné akceleraci pocukává.



pokud ti jde olej ke svíčkám,bude nutné přetěsnit ventilové víko.kup jen ORIGINÁLNÍ těsnění,s ostetníma to nevydrží moc dlouho.Jinak se to stává tim,že se ucpe odvětrávací hadička víka(jde zpět ke klapce vzduchu)

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Xcelsion
Thursday 26 April 2007 - 12:19:35 Citovat
Host
Dík, udělám, Ale napřed musim vyresit chod motoru.
Xcelsion
Sunday 29 April 2007 - 19:58:24 Citovat
Host
Nové svíčky, staré se brodily v oleji, nové kabely, nové těsnění pod ventilovým víkem, nový snímač otáček vačky, pečlivé vyčištění krokáče, klapky, všech konektorů, VN bloku zapalování, hadic, hadiček, kontrola kolínek-2 prasklá. Konečně jede, necuká, nechcípe.
Ještě chci zaslepit EGR protože si myslím, že motoru neprospívá. Motor má vonět olejem a ne smrdět výfukovými plyny. Ještě jednou dík všem za rady. Xcs
Anonymní
Monday 01 June 2026 - 22:33:22 Citovat
Host
ahoj je to sice stare tema ale me kdyz odesl snimac vacky nikdy me to nestrilelo do vyfuku jen to jelo do 4500 tisic otacek omega x20xev

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2617 sec,0.2047 z toho dotazů.