• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vypínače topení
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Ivo Mareš
Monday 15 January 2007 - 16:24:57 Citovat
Host
Může mi někdo prosím poradit,jak mám vyndat dřevěný kryt u vypínačů topení?Ze spodu jsou dva šroubky,ale nevím jak se dostat z vrchu.Něco tam brání.Děkuji za rychlé odpovědi.
Anonymní
Monday 15 January 2007 - 16:27:32 Citovat
Host

Může mi někdo prosím poradit,jak mám vyndat dřevěný kryt u vypínačů topení s Opel omegy 2.0 caravan r.v.1997?Ze spodu jsou dva šroubky,ale nevím jak se dostat z vrchu.Něco tam brání.Děkuji za rychlé odpovědi.

WISAStar
Monday 15 January 2007 - 16:38:21 Citovat
Host
Me by to taky zajimalo.... mam tam prdlou zarovku.... DIKY _;
Ivo Mareš
Monday 15 January 2007 - 16:45:24 Citovat
Host
to je fajn,alespoň jsme dva a nevíš jak se vyndavá celý popelník?Mám taky prasklou žárovku přímo u ukazatele stupňů.
pavel381
Monday 15 January 2007 - 16:58:23 Citovat
Uživatel #950
Registrován: Thursday 21 December 2006 - 17:48:19
Příspěvků: 117
nejste dva ale tři mám tam taky prdlou žárovku ale podle knížky je to prý jednoduché!! tak jsem se do toho pustil asi před vánocema a ...vzdal jsem to.. má se tam vyháknou nějaké táhlo.měl jsem ruku třikrát zalomenou a stejně se mě to nepovedlo,takže kdo poradí jak na to jednodušeji je frajer
Ivo Mareš
Monday 15 January 2007 - 17:05:14 Citovat
Host
To je teda hezké.Já mám rozebranej celý spodek a nevím jak dále.To vypadá,že to budu moct dávat zpět bez výsledku
VGT
Monday 15 January 2007 - 17:37:29 Citovat
Host
Jestli se jedná o Omegu B, tak tohle by vám mohlo napovědět Odkaz (zpracoval a nafotil RBr)
WISAStar
Monday 15 January 2007 - 17:44:52 Citovat
Host
Ivo Mareš napsal ...

to je fajn,alespoň jsme dva a nevíš jak se vyndavá celý popelník?Mám taky prasklou žárovku přímo u ukazatele stupňů.


Kdyz otevres popelnik tak za nim sou dva srouby.... ja si ho pri posledni demontazi prejel ) nemate nekdo tu vlozku do nej????
WISASTar
Monday 15 January 2007 - 17:51:58 Citovat
Host
Jo a lidi jak funguje ta dig klima??? vedou k ni taky podtlakovy trubicky a ne lanka ne? jako u manualu. Sel by manual vymenit za digital jenom tim panelem nebo je tam neco navic.....
WISAStar
Monday 15 January 2007 - 18:07:59 Citovat
Host
Tak ruka je na petkrat zlomena ale ta zelezna zavora nad prostorem autoradia nikde.... je mam jenom halda kabelu a vypinace.....

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1313 sec,0.0977 z toho dotazů.