• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
imobilizér
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Mišan26
Friday 09 April 2010 - 09:17:12 Citovat
Host
Mohl bych te poprosit o poslani tky navodu Email predem ti vrele dekuji
wisastar
Friday 09 April 2010 - 10:04:42 Citovat
Host
ted z jineho soudku. je mozne dat do starsi omegy co ma infra dalku tu novejsi mikrovlnou z omegy 1996? co vse je potreba vymenit?
Jan Klípa
Thursday 20 May 2010 - 14:39:28 Citovat
Host
Nazdar chlapy, řešim Omegu B r.v. 96, 2.5 V6 (x25xe) a pořád mi zlobí imobilizér, řeším to i s klukem, který imma dělá, ale pořád bez výsledku, tak bych chtěl poprosit ostřílený kluky o radu. Můj mail jan.klipa@seznam.cz
Za každou rady vedoucí k úspěchu Děkuji
Lhex
Thursday 20 May 2010 - 15:27:31 Citovat
Host
Jan Klípa napsal ...

pořád mi zlobí imobilizér, řeším to i s klukem, který imma dělá, ale pořád bez výsledku

promin, ale to je jak když napíšeš, že tě zloběj děti... Jak to zlobí? Začni pěkně od začátku. !!(a)
Jan Klípa
Friday 21 May 2010 - 14:18:43 Citovat
Host
Ty mě naštěstí ještě nezloběj.
Hele, klicnik mi spároval transponder k immu, immo si ten transponder normalne nacte, ale jednotka motoru mi porad hlasi spatnej signal od imma. Problem v komunikaci neni, protože když immo odpojim (od konektoru) tak mi to hlásí žádnej signál od imma. Proste se ta jednotka zapíčila a nechce přijmout ten kod, děvenka jedna! Zkoušeli sme nějak ten immo z řj motoru vyhodit, nazadařilo se, zkoušeli sme nahrát EPROMku z jinýho opla do imma a řj motoru, taky nic. Tak babo raď
Jinak děkuji za pomoc!! Už mě to auto fakt neba
JardaB
Friday 21 May 2010 - 16:37:34 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Tak proste vymen RJ+Ctecku+cip z nejakyho vraku a je to, ne?

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Jan Klípa
Friday 21 May 2010 - 23:49:50 Citovat
Host
Hale, těhle motorů asi neni moc, nemůžu to po vrakárnách sehnat, spíš bych to chtěl dát do kupy. To víš, je to stará krabice, nechci aby to stálo nesmysl. Nevíš jak odstranit? Ten immo z řj motoru?
Břuch
Monday 20 December 2010 - 20:18:20 Citovat
Host
Hojla LEGEND,můžeš mi prosím poslat na mail jak odpojit imobilizer.Mam r.v. 1994a neustale řeším nejaké problémy se startování. email: Email

Díky ze mail
Ohledně imo nestartu
Sunday 27 February 2011 - 17:14:00 Citovat
Host
Ahoj mohl by mi někdo poslat to schéma na vyrušení imo?Nevím si rady mám 96rok omegu combi a zničeho nic nejde startovat, točí se ale nechytne čerpadlo je dobré.Děkuji email.: Email
Zdenko
Sunday 06 March 2011 - 13:36:52 Citovat
Host
Dobrý den, může mi prosim někdo poradit? Mám Omegu 2.5 TD r.v.97 takže asi plovouci cip v kliči, jenze jsem ho ztratil a nahradni nemam. U známeho to bylo na diagnostice a nic, pak mi chtel neco odstranit z ridici jednotky, ale rek mi ze tam nemam origos mam tam Siemens a prej tam ma byt Bosch. Tim padem ani v Oplu mi nemohou rict pin k imobilizeru, kdyz tam nemam origo! Dá se s tim neco delat, nebo musim koupit novou ridici jednotku s klicem a krouzkem?? Už tak jsem do toho vrazil hodne a ted jeste todle! Kdyz tak nema nekdo za rozumnou cenu řidici jednotku?? Diik

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1501 sec,0.1165 z toho dotazů.