• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Reset-smazání "Insp 0" na displeji kilometr&ugrave; - Corsa C
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jindra
Monday 11 December 2006 - 14:48:11 Citovat
Host
Zdravím a obracím se na Vás znalé. Bouchl jsem do stolu a &oslash;ekl jsem si, že si garan&egrave;ky ud&igrave;lám sám. Tudíž jsem si vym&igrave;nil olej a olejový filtr, stav km 28 tis. No jo, ale displej mi ukazuje p&oslash;i nastartování po dobu cca 4s "Insp 0". Volal jsem do Oplu a tam mi &oslash;ekli, že p&oslash;i garan&egrave;í prohlídce u nich se zárove&ograve; resetuje ono "Insp 0" napojením na diagnostiku a ješt&igrave; mi vynadali, že to nechávám d&igrave;lat n&igrave;kde jinde. Lze to vyresetovat (smazat) nap&oslash;. odpojením baterky na cca 15 min ? D&igrave;kuji všem za odpov&igrave;di a šikovným rukám zdar !
Corsa C 1,2 16V r.v. 12/2003 _;
Martas
Monday 11 December 2006 - 14:52:31 Citovat
Host
Jindra napsal ...

Zdravím a obracím se na Vás znalé. Bouchl jsem do stolu a øekl jsem si, že si garanèky udìlám sám. Tudíž jsem si vymìnil olej a olejový filtr, stav km 28 tis. No jo, ale displej mi ukazuje pøi nastartování po dobu cca 4s "Insp 0". Volal jsem do Oplu a tam mi øekli, že pøi garanèí prohlídce u nich se zároveò resetuje ono "Insp 0" napojením na diagnostiku a ještì mi vynadali, že to nechávám dìlat nìkde jinde. Lze to vyresetovat (smazat) napø. odpojením baterky na cca 15 min ? Dìkuji všem za odpovìdi a šikovným rukám zdar !
Corsa C 1,2 16V r.v. 12/2003 _;


Nekdo tu psal tento postup :

Vypnpout klicek stisknout a drzet nulovaci tlacitko denniho pocitadla a pri tom zapnout
klicek a drzet tak dlouho dokud se neobjevi ----
Anonymní
Monday 11 December 2006 - 14:55:16 Citovat
Host
Zdravím a obracím se na Vás znalé. Bouchl jsem do stolu a řekl jsem si, že si garančky budu dělat sám. Tudíž jsem si vyměnil olej a olejový filtr, stav km 28 tis. No jo, ale displej mi ukazuje při nastartování po dobu cca 4s "Insp 0". Volal jsem do Oplu a tam mi řekli, že při garanční prohlídce u nich se zároveň resetuje ono "Insp 0" napojením na diagnostiku a ještě mi vynadali, že to nechávám dělat někde jinde. Lze to vyresetovat (smazat) např odpojením baterky na cca 15 min ? Děkuji všem za odpovědi a šikovným rukám zdar !
Corsa C 1,2 16V r.v. 12/2003
Anonymní
Monday 11 December 2006 - 14:58:36 Citovat
Host
Hmm, takže výsledek bude, že mi "Insp 0" zmizí, tj. nebude se zobrazovat po nastartování vůbec, bebo se to změní pouze na to, že mi po nastartování bude zobrazováno "Insp ---"
Anonymní
Wednesday 13 December 2006 - 07:52:26 Citovat
Host
Díky za tip, ale ten popisovaný postup nefunguje, otočím klíčkem (při stisknutém denním počítadle) a na displeji se mi objeví blikající "Insp" a svítící "----". Prosím o radu a díky všem !
Anonymní
Saturday 01 September 2007 - 09:47:18 Citovat
Host
Čau musiš stlačiť tlačitko nulovania kilometrov,stlačiť brzdový pedál a zapnúť klúč potom sa ti nastavý interval kilometrov.toto je správny postup
Petr D
Saturday 01 September 2007 - 10:10:09 Citovat
Host
Já to mám u Astry G tak,že podržím nulování kilometrů a zapnu zapalování. Po pár vteřinách se to "insp" vypne.
Jindra
Wednesday 28 November 2007 - 12:40:44 Citovat
Host
SUPER, díky za radu, funguje to pouze s tím brzdovým pedálem. Mějte se !

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1651 sec,0.1243 z toho dotazů.