• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Imobilizer+klicek
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
WISASTar
Tuesday 05 December 2006 - 19:08:11 Citovat
Host
Jak sem mam dat obrazek kterej mam v kompu?? Kdyz to neni infra tak proc mam u ovladani sibru prijmac??? a bez namireni neodemknu????? a z klicku cumi dioda a neni to svitiva dioda.... a omega je 94
Martas
Tuesday 05 December 2006 - 19:11:23 Citovat
Host
WISASTar napsal ...

Jak sem mam dat obrazek kterej mam v kompu?? Kdyz to neni infra tak proc mam u ovladani sibru prijmac??? a bez namireni neodemknu????? a z klicku cumi dioda a neni to svitiva dioda.... a omega je 94


Neclen obrazky vkladat nemuze .....

Posli mi to na Email a ja sem ten obrazek za tebe vlozim.
WISAStar
Tuesday 05 December 2006 - 19:15:54 Citovat
Host
kurna tak mi to nedal oa rtozebral sem to.. po rozcvaknuti tam sou jeste dva sroubky... na tom plastu po rozlousknuti je napsano kiekert IR 2 takze jasny infra po dalsim otevreni je tam tistak s baterkou (nikde zadna civka) takze infra...
Xcelsion
Tuesday 05 December 2006 - 21:17:14 Citovat
Host
LEGEND. Ty jsi opravdu BOREC _; a je vidět, že se v tom dokonale vyznáš. Takový černý čip v tom klíčku opravdu je.jPoslal jsem fotku Martasovi. Jen by mě zajímalo, proč ta dálka někdy funguje a někdy ne. Může to souviset s tím, že akumulátor vozidla není v nejlepší kondici ? Baterku ve vysilači jsem vyměnil. LEDky svítí naplno.
Taky s tou mlhovkou jsi mě přivedl na správné řešení, bylo to tou zásuvkou tažného, viz vlákno zadní mlhovka. a svítí levá...Dík.
Martas
Tuesday 05 December 2006 - 21:21:52 Citovat
Host
Vkladam fotky za Xcelsiona ..... Ten kousek jakoumely hmoty je opravdu chip k imobiliseru _;



Xcelsion
Tuesday 05 December 2006 - 21:34:16 Citovat
Host
To Martas, fajn žes vložil fotky, díky.
Teď si čtu starší příspěvky o zamykání a vůbec nechápu jak funguje uzamčení nadvakrát. Může mi to někdo vysvětlit jako byste to vysvětlovali foxterierovi ?
Martas
Tuesday 05 December 2006 - 21:38:27 Citovat
Host
Xcelsion napsal ...

To Martas, fajn žes vložil fotky, díky.
Teď si čtu starší příspěvky o zamykání a vůbec nechápu jak funguje uzamčení nadvakrát. Může mi to někdo vysvětlit jako byste to vysvětlovali foxterierovi ?


Opel pouziva dva zpusoby zamceni :

1. Zamknuti klasicky zamkem/zamacknutim cudliku
2. Zamceni elektricky ovladanych zavor

Pokud zamknes jen na jeden zapad jde odemknout i dvermi od spolujezdce (pokud tam je zamek) nebo vytazenim vnitrniho cudliku. Pri zamceni na dva zapady lze odemknout pouze u ridice (nebo dalkou) a vnitrni cudliky jsou zablokovane resp. u nekterych aut jdou vytahnout ale neodemknou.
WISAStar
Tuesday 05 December 2006 - 22:15:49 Citovat
Host
MARTAS: Tak sem to poslal..... to tlacitko zboku nevim kcemu je....
Legend
Tuesday 05 December 2006 - 22:21:14 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
Tady jsou 3 druhy klíčů Opel, které se dávaly do Omegy. Vlevo nejstarší provedení infra - ten se používá tak, že se zamkne stisknutím prostředního tlačítka se znakem Opel a pak když se zmáčkne boční tlačítko asi do 5 vteřin, aktivuje se tím mechanická závora. Prostřední provedení už není infra, motovalo se asi od 1995/96 a úplně vpravo je nejnovější provedení - od roku 1998. U těch neinfra už je ovládání zřejmé ze symbolů na tlačítkách, mechanická závora se aktivuje dvojím zmáčknutím zamykacího tlačítka.

[ Upraveno Tuesday 05 December 2006 - 22:29:58 ]

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
Martas
Tuesday 05 December 2006 - 22:22:55 Citovat
Host
WISAStar napsal ...

MARTAS: Tak sem to poslal..... to tlacitko zboku nevim kcemu je....


Takze vkladam dalsi fotky tentokrat od WISAStara. Dle me to je svetylko ktery rosveci tu bilou zarovku co z boku kouka. Stejny svetylko jsem mel u VeA bez dalky v obyc klici a bylo napajeny placatou baterkou, ale treba se pletu.











Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1776 sec,0.1353 z toho dotazů.