• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nerovnomerne sjete pneu!
Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Ruchin
Tuesday 07 November 2006 - 15:59:35 Citovat
Host
Vsim jsem si ze mam vice sjete pneu zevnitr!myslim ze mam spatnou geometrii,nebo muze byt zrada nekde jinde???Zvlastni je ze pri jizde nic nepocituji! (
prťka
Tuesday 07 November 2006 - 16:16:33 Citovat
Host
Já jsem si toho všiml taky,ale u kolobrndy...mě to sjíždí na zadním kole...a tobě na jakým?
Anonymní
Tuesday 07 November 2006 - 16:22:05 Citovat
Host
No na prednich teda __;
prťka
Tuesday 07 November 2006 - 16:28:39 Citovat
Host
No tak vidíš,že jsem to z tebe vypáčil kluci vychcete poradit....nedáte úplné informace...a ještě se divíte,že to po vás požadujem _; pokud se ti sjíždí přední kola na jedné straně,tak bud máš ,jak si říkal špatnou geometrii...a nebo jsou čepy tak vymlácené,že vlasně geometrie udělat nejde...neb si pak kolo při jízdě dělá co chce díky vůlím v čepech...a je logické pokud jsou vymlácené ,že se ti auto jakoby chce rozjíždět...a tím se ti sjíždí vnitřek
A nebo samo ještě jestli si někde nenarazil na pangéjt a nemáš ohlé rameno

[ Upraveno Tuesday 07 November 2006 - 16:34:09 ]
Martas
Tuesday 07 November 2006 - 16:30:03 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

No na prednich teda __;



Kdyz se ti sjizdi predni kola z vnitrni strany mas bud malou sbihavost (nebo dokonce rozbihavost) nebo spadnej odklon (treba diky viz predchozi prispevek cepum) ale kazdopadne pri obou "chybach se to auto musi spatne ridit ....

[ Upraveno Tuesday 07 November 2006 - 16:32:57 ]
Ruchin
Tuesday 07 November 2006 - 18:11:38 Citovat
Host
Dik vsem za odpovedi.Cepy mam v poradku,(pred 3 mesici STK)tak nechaupu jak se to muze samo rozestelovat.Je zajimave,jak jsem jiz psal,ze pri jizde nic necitim.dik omegari
Marek
Tuesday 07 November 2006 - 21:51:02 Citovat
Host
Všem Omegám se sjíždìjí gumy zevnitø.Už nìkolikrát jsem s tímto problémem byl na geometrii a pokaždé bylo vše v poøádku.V Opel servise mi místní odborník,který se služební novou Omegou najezdil 100 000 km øekl,že je to tak již od výroby.Opravdu hodnì sjeté pøední gumy zevnitø znaèí rozbíhavost,místo zbíhavosti.Ta zbyteènì komplikovaná konstrukce pøední nápravy je hroznì citlivá na díry v silnici.
JOB
Tuesday 07 November 2006 - 23:05:19 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Marek napsal ...

Ta zbyteènì komplikovaná konstrukce pøední nápravy je hroznì citlivá na díry v silnici.

Co je na ní komplikovanýho víc než na ostatních autech a proč zbytečně ?

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Vodník
Tuesday 07 November 2006 - 23:22:43 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Ruchin: také se mi tak sjížděly gumy. Na vnitřní straně se dělaly u vzorků takové hodně ostré hrany, až to začínalo hučet. Na geometrii doporučili vyměnit tlumiče, protože ty, co jsem tam měl, už skoro netlumily, a také jsem měnil takovou tu tyčku co vede z leva doprava a zase zpátky - jakxetosakramenuje...??? Tak uvidíme, co to udělá se zimníma...
Tomis
Wednesday 08 November 2006 - 01:28:26 Citovat
Uživatel #786
Registrován: Saturday 01 July 2006 - 19:57:40
Příspěvků: 263
no mne se sjizdeji prozmenu zadni, a to pred i po geometrii, je to celkem dost markanti i za jednu letni sezonu. Predni mam jiz 4tou sezonu a v pohode, ani vzorek tam temer neubyva .
sem pred 14 dni prezul na zimni a nejakej nouma mi nedal ve Strakonicich prednost na 4 proudovce a nevedel nic lepsiho nez zustat stat pres oba moje pruhy, a tak pri vyhybani jsem prorazil gumu s temer 1cm vzorkem na levem predku o obrubnik na ostruvku. samozdrejme dotecnej hned ujel, nez jsem zastavil, tak jsem v 11 v noci menil kolo na ulici, fakt zabava jeste do toho ten vitr predevcirem, no nic. Kdyby nahodou mel jednu zimni Kormoranku navic, dejte vedet, mam k ni zbyle 3 na aute a zadnou rezervu

_________________________________________________________________
Opel Omega B Caravan X25DTI - provozovany prevazne na olej
Opel Omega C Caravan 3.0 DTI - BMW M57D30 - r.v. 2003

jo a taky mi zbyl jeste nejaky ten automat na svetla tak kdyby nekdo mel nahodou potrebu, tak dejte vedet.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1639 sec,0.1299 z toho dotazů.