• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pružiny na Sintru
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Karel
Saturday 21 October 2006 - 01:03:21 Citovat
Host
U Oplu Sintra si při zatížení vozidlo dost na zádi sedá, asi jsou slabší pružiny, uvítal bych radu, jestli nepasují namísto originálů nějaké jiné, silnější. Měl jsem obdobnou zkušenost u DAewoo Nexia, kde jsem nakonec dal pružiny z Kadetu combi a měl jsem pokoj, přetím jsem třikrát dával originál a po půl roce vše bylo stejné. Opla nijak moc nepřetěžuji, ale pokud do něj sedne 7 lidí, tak pomalu drhnu zádí o zem. Díky za radu.
vvdd
Saturday 21 October 2006 - 01:55:20 Citovat
Host
Já tam mám nivo, takže je to furt stejně vysoký. Zkus se po tom poptat na vrakáči, třeba by to nemuselo bejt drahý předělat.
Buk
Sunday 22 October 2006 - 20:16:26 Citovat
Host
Co je NIVO??
vvdd
Sunday 22 October 2006 - 23:55:05 Citovat
Host
Dofofrujou se ti podle zatížení tlumiče tak, že má podvozek vždycky stejnou výšku. Něco podobnýho, jako má Citroen, jen je to řešený trochu jinak, jednodušejc, jen na zadní nápravě a bez možnosti volby výšky.
Karel
Monday 23 October 2006 - 19:29:32 Citovat
Host
Nešlo by to ještě trochu srozumitelněji pro amatéra, třeba co třo znamená dofutrujou, kde vše sehnat ( co vlastně mám chtít). Dík.
JOB
Monday 23 October 2006 - 19:47:49 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Karel napsal ...

Nešlo by to ještě trochu srozumitelněji pro amatéra, třeba co třo znamená dofutrujou, kde vše sehnat ( co vlastně mám chtít). Dík.

Prostě je na zadní nápravě snímač zatížení a podle toho nafoukne tlumiče ,takže ať jedeš prázdnej nebo plnej tak to auto vypadá furt stejně. Co k tomu všechno potřebuješ nevím ale pár věcí to bude

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

vvdd
Monday 23 October 2006 - 21:09:18 Citovat
Host
Tlumiče, trubičky a hadičky, kompresorek a snímač, víc toho tam snad není. ještě se mi to neposr..., tak jsem se v tom nevrtal. Mívaj to i některý Omegy v kombíku, tak zkus prohledat poradnu, třeba to tu už někdo řešil. Funguje to tak, že po zapnutí klíčku zapalování snímač chvíli vyhodnocuje výšku a pak sepne el. kompresor, který dofoukne tlumiče na patřičnou výšku auta. Když během jízdy nabereš 5 lidí, přijde na to, že se trvale snížila výška a zase dofoukne. Co to na vrakáči může stát nemam tucha, ale nový to bude asi za ranec. Na vrakáči by to jako celek mohli dát za rozumnou cenu a i by ti asi mohli říct, co všechno s tim souvisí.
Anonymní
Monday 23 October 2006 - 21:21:42 Citovat
Host
Dík, už se to bude shánět lépe, když mám informaci, ře by to mohla mít OMEGA.
JOB
Monday 23 October 2006 - 21:33:20 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Anonymní napsal ...

Dík, už se to bude shánět lépe, když mám informaci, ře by to mohla mít OMEGA.

To ale neznamená že je to schodný se Sintrou

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

vvdd
Tuesday 24 October 2006 - 00:43:23 Citovat
Host
To shodný určitě nebude, jen to bude podobně udělaný. Minimálně tlumiče budou uplně jiný

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1291 sec,0.1007 z toho dotazů.