• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Bella
Thursday 19 October 2006 - 19:15:03 Citovat
Host
Omlouvám se za nové vlákno-prosím poraďte:
Mam Corsu 1,0 12V r.v.98. Zástěrky na ní nemám, ale asi bude lepší si je koupit. Hrozně se špini pri mokru a v zime by ji to urcite neprospelo...Uz jsem pochopila, ze je dobre koupit si oreginal Opel. V kazdem prizpevku jsem narazila na cenu okolo 1000,- kč, ale z autorizované prodejny mi napsali mailem ceny: sada přední 843,- s dph v kč + sada zadní 605,- s dph v kč. Jinde než v Opel prodejně je asi neseženu? Ta cena je realná?...
Martas
Thursday 19 October 2006 - 19:19:52 Citovat
Host
Bella napsal ...

Omlouvám se za nové vlákno-prosím poraďte:
Mam Corsu 1,0 12V r.v.98. Zástěrky na ní nemám, ale asi bude lepší si je koupit. Hrozně se špini pri mokru a v zime by ji to urcite neprospelo...Uz jsem pochopila, ze je dobre koupit si oreginal Opel. V kazdem prizpevku jsem narazila na cenu okolo 1000,- kč, ale z autorizované prodejny mi napsali mailem ceny: sada přední 843,- s dph v kč + sada zadní 605,- s dph v kč. Jinde než v Opel prodejně je asi neseženu? Ta cena je realná?...




V Praze na Odkaz vsechny 4 na VeBe vcetne uchytu jsou opravdu za tech cca. 1000,- Kc vc. DPH.
JOB
Thursday 19 October 2006 - 19:20:23 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Ta cena je reálná ,přední jsou větší ,proto ten rozdíl.A myslím že jinde něž v autorizáku nebudou.Teda mám na mysli nový,jinak samozřejmě vrakoviště je taky řešení.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

JOB
Thursday 19 October 2006 - 19:22:46 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Marťas : Já se na to vyprdnu,tady furt někdo předbíhá ?lola ?lola _;

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Anonymní
Thursday 19 October 2006 - 19:29:48 Citovat
Host
Děkuji za rychle odpovedi Jsem z Moravy, takze auto Zraly je pro me daleko a na dobirku zaplatim navic postovne-to uz to vyjde skoro na stejno... Ale diky za ten odkaz. A asi je blbost kupovat si jen jedny, co.
Martas
Thursday 19 October 2006 - 19:39:39 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

Děkuji za rychle odpovedi Jsem z Moravy, takze auto Zraly je pro me daleko a na dobirku zaplatim navic postovne-to uz to vyjde skoro na stejno... Ale diky za ten odkaz. A asi je blbost kupovat si jen jedny, co.


Na "spinavy dvere" ti stacej jen predni, ale treba u corsy ktera ma zadni kolo hodne vzadu ti budou ridici za tebou jedouci vdecni i za zadni zasterky ...

Ja osobne mam a mel jsem na kazdym aute vzdycky vsechny 4.
Anonymní
Thursday 19 October 2006 - 19:51:22 Citovat
Host
Dobre, budu se ridit tvou radou a radeji zainvestuju. Taky bych nemela radost z leticiho kaminku od auta prede mnou _;
Díky
Martas
Thursday 19 October 2006 - 19:59:40 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

Dobre, budu se ridit tvou radou a radeji zainvestuju. Taky bych nemela radost z leticiho kaminku od auta prede mnou _;
Díky


Ale urcite se daj i jinde nez u Zralyho koupit druhovyrobovy zasterky ...

Koneckoncu do Brna je umim poslat zadarmo (teda bez postovnyho) _;
Anonymní
Thursday 19 October 2006 - 20:32:48 Citovat
Host
Tak ja se zkusim jeste poptat tady u nas a kdyztak se pak domluvime spolu, ju _; Děkuji za nabídku

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2167 sec,0.1733 z toho dotazů.