• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Startovací klíč
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Karel
Saturday 07 October 2006 - 00:23:48 Citovat
Host
Mám pouze jeden klíč na startování, Sintra byla přivezena někde z Holandska. Uvítal bych radu, jestli se dá sehnat druhý klíč, není problém klíč vyrobit, ale nikdo zatím neuměl načíst kód z klíče stávajícího, takže nový klíč je k ničemu, imobilizér zůstává funkční a auto nenastartuju. Přeci jenm mám obavu, kdybych klíč ztratil, co potom dělat, hlavně když je to dál od domova.
Jerry
Saturday 07 October 2006 - 01:27:28 Citovat
Jerry

Uživatel #596
Registrován: Monday 30 January 2006 - 05:26:15
Příspěvků: 782
Tohle se tady v minulosti řešilo už několikrát a závěr byl vždy ten, že náhradní klíč se vším všudy jsou schopni dodat jen atorizované servisy Opel. Cena se trochu liší, ale jen v řádu "pár" stokorun. Je to okolo 2000 Ká za jeden klíč! Jedná se vždy o dodávku z Německa. Tedy alespoň před rokem tomu tak bylo, když se to tu naposledy probíralo!

Omega C Caravan 2,5 DTI, Calibra 2.0 16V (110), Vectra C 2.2 DTI dříve Omega B Caravan 2.0 8V, Omega B Caravan 2.0 16V Ecotec, Vectra A/B 1.8 16V, Ford Scorpio 2.0, Škoda 110, Škoda 1000, Fiat 128
Martas
Saturday 07 October 2006 - 06:15:52 Citovat
Host
Karel napsal ...

Mám pouze jeden klíč na startování, Sintra byla přivezena někde z Holandska. Uvítal bych radu, jestli se dá sehnat druhý klíč, není problém klíč vyrobit, ale nikdo zatím neuměl načíst kód z klíče stávajícího, takže nový klíč je k ničemu, imobilizér zůstává funkční a auto nenastartuju. Přeci jenm mám obavu, kdybych klíč ztratil, co potom dělat, hlavně když je to dál od domova.


Musis mit Carpass, pokud ho mas neni problem si klic udelat kdekoliv v autorizaku, nebo u velkych podejcu klicu nebo ho umi treba i Odkaz ale i tak je potreba pocitat s cenou kolem 1000 za klic a alsich 2500 za dalku. Pokud Carpass nemas tak ho lze ziskat opet prostrednictvim autorizaku ale stoji co nejaky penize (typicky 1500) + cena klice/dalky.

[ Upraveno Saturday 07 October 2006 - 06:34:24 ]
stavik
Saturday 07 October 2006 - 06:30:38 Citovat
Host
Martas napsal ...

Karel napsal ...

Mám pouze jeden klíč na startování, Sintra byla přivezena někde z Holandska. Uvítal bych radu, jestli se dá sehnat druhý klíč, není problém klíč vyrobit, ale nikdo zatím neuměl načíst kód z klíče stávajícího, takže nový klíč je k ničemu, imobilizér zůstává funkční a auto nenastartuju. Přeci jenm mám obavu, kdybych klíč ztratil, co potom dělat, hlavně když je to dál od domova.


Odkaz nejde.
Musis mit Carpass, pokud ho mas neni problem si klic udelat kdekoliv v autorizaku, nebo u velkych podejcu klicu nebo ho umi treba i Odkaz, ale i tak je potreba pocitat s cenou kolem 1000 za klic a alsich 2500 za dalku. Pokud Carpass nemas tak ho lze ziskat opet prostrednictvim autorizaku ale stoji co nejaky penize (typicky 1500) + cena klice/dalky.

Václav GT
Saturday 07 October 2006 - 07:56:54 Citovat
Host
Odkaz jde Odkaz
Martas
Saturday 07 October 2006 - 08:02:04 Citovat
Host
Václav GT napsal ...

Odkaz jde Odkaz


Ja uz to opravil i v tom puvodnim prispevku, akorad me napada ze on uz je taky autorizak i kdyz stale je to predevsim prodejce nahradnich dilu GM _;
vvdd
Sunday 08 October 2006 - 01:53:46 Citovat
Host
Řešil jsem carpass před dvěma lety s Omegou, u Srby za to chtěli myslim 1200 a trvat to mělo 14 dní, u Staigera za 600,- na počkání 10 minut... Takže nejdřív telofonovat, jak se věci maj, pak velkej techničák a 2 doklady s sebou .... Nejdřív bych zkusil Zralýho, tehdy jsem ho ještě neznal a teď s nima mam jenom dobrý zkušenosti, jak s cenama tak s přístupem.
Karel
Sunday 08 October 2006 - 23:39:29 Citovat
Host
Dík, ověřím to a dám vědět.
Karel
Saturday 21 October 2006 - 01:14:07 Citovat
Host
Tak jsem zkusil tel. Zralýho, musím kostatovat, že pokaždé mě spojili k nějakému jinému technikovi, odpověď byla, že by to asi šlo, že to musí zjisit, nevěděli cenu, ať přijedu adpo. ( když to mám 100 km, tak se mi nechtělo jet zbytečně). Lépe jsem pochodil u Opla naproti Hornbachu v Praze, tam by zjistili kód, klíč vyrovili a nakódovali, ale je upozornili mě, že bude odpovídat vin vozidla a pokud byla měněna spínací skříňka, že může komunikovat a imobilizérem, ale nepůjde s ním otočit, takže zase trochu patová situace, pokud bych neuvažoval o výměně celé spínací skříňky. Kdyby někoho něco napadlo, třeba jak zjistit, jestli byla měněna spínačka, byl bych rád.
Martas
Saturday 21 October 2006 - 07:58:46 Citovat
Host
Karel napsal ...

Tak jsem zkusil tel. Zralýho, musím kostatovat, že pokaždé mě spojili k nějakému jinému technikovi, odpověď byla, že by to asi šlo, že to musí zjisit, nevěděli cenu, ať přijedu adpo. ( když to mám 100 km, tak se mi nechtělo jet zbytečně). Lépe jsem pochodil u Opla naproti Hornbachu v Praze, tam by zjistili kód, klíč vyrovili a nakódovali, ale je upozornili mě, že bude odpovídat vin vozidla a pokud byla měněna spínací skříňka, že může komunikovat a imobilizérem, ale nepůjde s ním otočit, takže zase trochu patová situace, pokud bych neuvažoval o výměně celé spínací skříňky. Kdyby někoho něco napadlo, třeba jak zjistit, jestli byla měněna spínačka, byl bych rád.


Klasickej autorizak, oni to delaji (resp. nechaji vyrobit v nemecku) podle kodu z carpassu takze pokud byla menena spinacka kod pro klic samo nebude sedet, ale klic jako takovej co "jenom odemyka" si muzes nechat udelat v kazdym druhym hypermarketu kde delaji klice akorat ti nebudou umet nechat nakodovat dalku a imobiliser. Takze klidne si ho nech udelat u Opela (stejne to zrovna tak jako u Zralyho budou nechat delat v Nemcich) a kdyby to nahodou neodemykalo tak ti klic udela kde kdo a jen si prehodis chip a dalku.

[ Upraveno Saturday 21 October 2006 - 08:05:50 ]

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1526 sec,0.1166 z toho dotazů.