• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
šíleně se mi mlží okna
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
milan
Sunday 30 January 2005 - 10:37:23
Host
omegaB, topení jede naplno a nepomáhá ani zapnuté klima. Díky za kaľdou radu. Email
Xomix
Sunday 30 January 2005 - 11:18:05
Host
Také se mi to hrozně zamlľovalo. Byla totiľ trvale zavřená klapka vnitřní cirkulace (snadno ověříą tak, ľe pustíą větrák naplno a přiloľíą například hoľící cigaretu ke vstupu vzduchu pod pravým stěračem). Po demontáľi kastlíku před spolujezdcem jsem zjistil, ľe je utrľené ovládací táhlo klapky přívodu vzduchu - zřejmě je poddimenzované nebo časem klapka zatuhne a pak se to utrhne. Tak jsem ji ručně přepnul, zaąprajcoval, a od té doby je pokoj.
Anonymous
Sunday 30 January 2005 - 17:34:51
Host
díky XOMIXi, byla to opravdu ąprajclá klapka. Uľ je to OK
Anonymous
Sunday 30 January 2005 - 18:31:38
Host
Poradte mi prosim vas jak demontovat ten kastlik pred spolujezdcem!!!Nemuzu to nejak dostat ven!Predem Dik.
NIO
Sunday 30 January 2005 - 19:21:55
Host
Víko odkládací schránky otevřít, kryt jednotky airbagu na straně spolujezdce uvolnit (I). Vloľku výdechu smíąeného vzduchu na straně spolujezdce
Odkládací schránku bočně uvolnit (III), kryt jednotky airbagu na straně spolujezdce nazvednout.Odkládací schránku uvolnit (II), konektor kabelového svazku vnitřní svítilny v odkládací schránce vytáhnout.

Při zvláątní výbavě chlazení odkládací schránky: stáhnout hadici chlazení odkládací schranky.
Xomix
Sunday 30 January 2005 - 21:56:40
Host
Jelikoľ to mám jeątě v ľivé paměti, dovolím si postup, který zde uvedl NIO troąku zdetailnit: otevřít kastlík-dole po stranách vyąroubovat dva vruty. Na horní hraně otevřeného kastlíku vyąroubovat 3 torxy, čímľ se uvolní kryt airbagu. Tento kryt jen lehce přizvednout a vyąroubovat daląí 2 vruty nahoře po stranách. Lehce vypáčit směrem dolů dolní čtvrtkruhový plastový kryt pod průduchem vzduchu (s mříľkou). Vypáčit směrem doprava boční stěnu průduchu. Vyąroubovat vrut drľící zprava samotný průduch. Vyjmout celé těleso průduchu, čímľ se odhalí poslední vrut, který zprava přidrľuje těleso kastlíku. Tahem pak jiľ lze celý kastlík vytáhnout směrem ąikmo dolů. Sám jsem se s tím docela vyvztekal, nebo» jsem postupoval podle Etzolda, který vąak nehovořil o ľádných vrutech drľících těleso kastlíku zprava.
Anonymous
Monday 31 January 2005 - 09:13:44
Host
Dik za postup!!!Dnes na to jdu!!!
Anonymous
Monday 31 January 2005 - 17:38:13
Host
hele skus tam tolik nesoulozit s kundama a pak napis jesi se ti mlzej!!!! )
Rado
Monday 31 January 2005 - 18:18:05
Host
Ty jsi ale kus vola!!Potreboval bys priskrtit klapku!!
milan
Monday 31 January 2005 - 22:00:41
Host
I přes uvolněnou klapku vnitřní cirkulace se mi okna stále mlľí. Je to sice troąku lepąí, ale nic moc. Snad nějaká jiná zrada???
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2044 sec,0.1753 z toho dotazů.