• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Airbag ve volantu (OmegaB)
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Deckard
Thursday 14 September 2006 - 09:10:42 Citovat
Host
Ahoj, jak se da lehce sundat krytka airbagu na volantu OmegaB? Co jsem ho privezl z opravy, tak se mi zda, ze tam co je ta znacka airbag tak prave tam je to nejaky propadly a nejsem si jistej, ze to tak bylo predtim, proste nechci plasit a jen se chci presvedcit, ze je to v poradku a nejaka nafukovacka tam proste je. Diky Deckard
vvdd
Friday 15 September 2006 - 01:53:47 Citovat
Host
Pokud to máš pod nápisem airbag jakoby přeřušený, zeslabený a měkký, je to opravdu airbag. Kdybys tam měl záslepku, byde to tvrdý a stejnoměrný. Při aktivaci ti ten pytel vyletí právě tou zeslabenou částí. Rozebrat se to nedá, dá se sundat jen celek uprostřed volantu, je to na dva torxy zezadu. Pokud do toho vedou dráty, je to opravdu pytel.
iopkek
Friday 15 September 2006 - 05:48:32 Citovat
Host
A pokud se v tom budeš hrabat, tak si před tím odpoj baterii, ať ti ten AB nevyletí.
Deckard
Friday 15 September 2006 - 08:37:35 Citovat
Host
Hm, no primo pod tou znackou Airbag je tak centak hluboka horizontalni a zase tak centak na vejsku prohluben, takze tak to asi ma bejt, stejne doufam, ze ho nebudu nikdy potrebovat, ale diky jsem klidnejsi _;

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1653 sec,0.1423 z toho dotazů.