• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vypnutí ASR
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
tomish
Tuesday 29 August 2006 - 23:32:46 Citovat
Host
Ahoj všichni,
mám Omegu C/2000, je u ní ASR a zajímalo by mě jestli je v interiéru nejaké tlačítko kterým se dá nějak vypnout ať se s tím dá zablbnout. Nic takového sem nenašel a kamarád mi tvrdí, že to musí jít vypnout u všech aut. Díky za odpověd.
Lib
Wednesday 30 August 2006 - 06:47:33 Citovat
Host
poohlídni se po tlačítku s nápisem TC (traction control - jiný název pro ASR)
tomish
Monday 04 September 2006 - 17:15:12 Citovat
Host
Nazdárek
hledal sem jak zbesilej a nic takovýho sem nenašel ani TC ani ASR ale v techničáku je psáno že tam je. Je možné že se nedá vypnout??
díky za opověd
Martas
Monday 04 September 2006 - 17:33:32 Citovat
Host
tomish napsal ...

Nazdárek
hledal sem jak zbesilej a nic takovýho sem nenašel ani TC ani ASR ale v techničáku je psáno že tam je. Je možné že se nedá vypnout??
díky za opověd


A rosviti se ti pri startovani kontrolka TC ?
qpc
Monday 04 September 2006 - 21:13:01 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
tak to je fakt divné,jde ted o to,esli máš tu kontrolku.jak píše Martas,esli se rozsvěcí...

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Dmcd
Tuesday 05 September 2006 - 20:51:54 Citovat
Host
tomish napsal ...

Nazdárek
hledal sem jak zbesilej a nic takovýho sem nenašel ani TC ani ASR ale v techničáku je psáno že tam je. Je možné že se nedá vypnout??
díky za opověd

Co mas z toho - ja mam taky v TP psanej ASR a tlacitko tam nemam - rekl bych ze tam ani ASR nemam - vesele si zahrabu...
tomish
Wednesday 06 September 2006 - 10:57:49 Citovat
Host
kontrolka TC při starotvání ani neblikne z toho usuzuji, že pravděpodobně tam to asr nebude a že techničák pěkně kecá.
Dmcd
Wednesday 06 September 2006 - 11:04:39 Citovat
Host
tomish napsal ...

kontrolka TC při starotvání ani neblikne z toho usuzuji, že pravděpodobně tam to asr nebude a že techničák pěkně kecá.


jj presne jak me - jeste jsem nemel rozebranou palubku tak nevim jestli tam je zarovka nebo ne ale hlavni je (coz me mrzi) ze tam ASR neni A dodelat nejde - je tam jina RJ na ABS (musi byt ABS+TC)
vrgada
Wednesday 06 September 2006 - 11:26:10 Citovat
Host
Nema vas co mrzet. Strasne jsem se na protiprokluz tesil a vysledek jest zklamani. Jedine k cemu je to dobre, ze vas to uchrani od neudaleho ustreleni a probliknuti vas upozorni, ze je zapotrebi ponekdu prizpusobit rychlost kluzkemu povrchu. Ale kdyz jsem chtel v zime vyjet zledovately kopec, skoncilo to potupnym zcouvanim zpet. Funguje to tak, ze se snizi vykon a asi i pribrzdi kola, takze mne to v kopci hezky zabrzdilo. Je mozne, ze s protacejicimi koly bych to vyjel, nebo by to alespon nebylo takove divne:-(
Marek
Thursday 07 September 2006 - 17:32:31 Citovat
Host
Taky mám v techničáku ASR a určo tam není-když jsem jel s autama co to mají, tak to při hrabání tak kovově hrčelo, asi jak přibržďovalo ABS kola. A samozřejmě blikala kontrolka. To mně nic podobnýho nedělá, ani tlačítko to nemá, takže pochybuju, že to tam je. Hlavně že v papírech to teda napsali, blbci. (Omega B2000 2,5TD)

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1410 sec,0.1116 z toho dotazů.