• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Prasklé čelní sklo
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
stavik
Sunday 13 August 2006 - 00:46:24 Citovat
Host
Martas napsal ...

Druhovyroba, ale samozrejme s homologacemi ... original by stal o dost vic.


Nevis prosim kolik stoji original, Mam pripojisteni, takze o penize nepude.
Martas
Sunday 13 August 2006 - 00:52:04 Citovat
Host
stavik napsal ...

Martas napsal ...

Druhovyroba, ale samozrejme s homologacemi ... original by stal o dost vic.


Nevis prosim kolik stoji original, Mam pripojisteni, takze o penize nepude.


Myslim ze pod takovych 12000 nebude, ale presne nevim, pripada mi zbytecny vyhazovat penize za uplne stejny sklo jen od jinyho (ale je docela mozny ze uplne stejnyho) vyrobce. Zeptej se v Opelu ale tezko rict jestli ti ho prodaj bez montaze ...

Jo a pripojisteni mam taky, ale dovez sem to do servisu a bylo mi fuk co tam namontujou.
omegalukin
Thursday 12 April 2007 - 21:15:00 Citovat
Host
Prasklo mi čelní sklo po ráně od šutru. Viníka nemám a z pojistky jsem to dělal před 2 lety u starého auta. Slyšel jsem, že prý jsou firmy, kteríé umí prasklinu opravit. Nemáte s tím někdo zkušenost? Obávám se, že většina živnostníků bude asi radši měnit jen celá skla, než se patlat s opravou za malý zisk.
Martas
Thursday 12 April 2007 - 21:19:10 Citovat
Host
Opravit se prasklina da, ale 1cm stoji 150 - 300 Kc takze se vyplati jenom opravdu male poskozeni.
WISASTar
Thursday 12 April 2007 - 21:19:31 Citovat
Host
Legend napsal ...

Já jsem koupil Omegu s rozbitým předním sklem, připojistil jsem si ho přes internet (u české pojišťovny) a za 3 týdny nechal vyměnit - ušetřil jsem 11.400,-


to jde jo?! me ho teda u cesky kontroloval ia to sem ho musel jeste umejt aby se lesklo aby vse videli a pak tam byla rejha a ani prd
JardaB
Thursday 12 April 2007 - 21:21:04 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
To nejak vadi, ze to pojistovna pred 2ma roky platila? Znama pojistuje a zna lidi, kteri meni sklo 3x rocne
Jinak objed par servisu, ja zjistil hodne rozdilny pristup. V jednom na me hned vybafli cenu 22 litru, v jinem hledaji dodavatele co nejlevnejsiho skla a jsou ochotni tam dat stary bauset, kdyz se mi to podari oloupat _;

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
tira
Thursday 12 April 2007 - 21:23:11 Citovat
Host
Co ja vim, tak pokud je to nejaka mala prasklina, tak ta se normalne opravuje. Ale nesmi jit ta prasklina skrz tj. pres tu folii uvnitr skla. A nejlepe je to resit co nejdriv aby se dovnitr nedostalo prilis necistot, popripade to misto nejak zakryt (prelepit izolepou napr).
walto
Thursday 12 April 2007 - 21:26:22 Citovat
Host
U nas na Slovensku sa male poskodenia daju v profifirme opravit uplne bezne. Mam s tym osobnu skusenost. Poskodenie navrtaju, do dierky napustia nejake lepidlo, potom to zahreju a za cca 1/2 hod je hotovo.
Cca 500 Sk.
Halis
Friday 13 April 2007 - 10:26:46 Citovat
Uživatel #630
Registrován: Thursday 02 March 2006 - 09:47:21
Příspěvků: 228
například tady... Odkaz

Zafira B- 1.9CDTI/110kW '06
Spotřeba OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI ECOTEC (110kW) 110 kW / 150 HP[/url]
Vectra B- 1.7TD Intercooler '96= PRODÁNO

Ascona B- 16N '78
Martas
Friday 13 April 2007 - 10:31:10 Citovat
Host
walto napsal ...

U nas na Slovensku sa male poskodenia daju v profifirme opravit uplne bezne. Mam s tym osobnu skusenost. Poskodenie navrtaju, do dierky napustia nejake lepidlo, potom to zahreju a za cca 1/2 hod je hotovo.
Cca 500 Sk.


To se dela "vsude" ale je to jen na opravu velmi maleho poskozeni.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2068 sec,0.1667 z toho dotazů.