• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
SKŘÍNKA ZAPALOVÁNÍ
Přejít na stranu  1 [2] 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Sunday 30 July 2006 - 12:01:57 Citovat
Host
JOB dobru chut k obedu nechces vedit viac
JOB
Sunday 30 July 2006 - 12:12:43 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
No já to zas až tak akutně nepotřebuju i když už v minulosti se mi to taky asi dvakrát stalo ale tak obecně ,je to poradna tak jsem myslel že sem napíšeš postup jak tu spínačku rozebrat atd....

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Anonymní
Sunday 30 July 2006 - 12:48:10 Citovat
Host
plasty dole pri volante das vonku celu spinacku aj s klucom poto mju rozoberes a das vonku ten jazycek len daj pozor nech sa ti to nerosipe
martin
Monday 31 July 2006 - 16:29:12 Citovat
Host
to je rada jako blazen ja myslel ze se to da jen necim namazat
maxim
Monday 31 July 2006 - 17:32:22 Citovat
Host
ahoj, stalo se mi to same pred dvema tydny na VeBe-klickem neslo vubec otocit. Prolezl jsem celou poradnu a vypada to, ze v tehle vedrech uvnitr spinacky vysycha nejaka mazaci vazelina, ci co to tam vlastne je. Znamy mne strasil, ze to bude chtit novou spinacku a kdesicosi, nekteri v pradne radi udelat si novy klic, ale nakonec bylo reseni jednoduche-koupil jsem WD40, asi tak deset vterin jsem ho tam strikal, trikrat zkusil otocit klickem a uz je to v pohode... od te chvile bez WDcka v kufru ani Km... _;
Roman
Monday 31 July 2006 - 20:31:08 Citovat
Host
Klidek, me to dela taky , nekdy ani ten klic tam nejde strcit a v tom pripade prstem jak tam strkas ten klic to kolecko kovove kolem klice zamackni, proste to vysycha , kup si WDcko spray a poradne to vevnitr prosplichej a je po problemu, v Oplu mi rekli ze to je normalni a staci namazat...mam Astru G 1999 X16XEL
ttoommaass
Tuesday 01 August 2006 - 09:01:25 Citovat
Host
No, chlapci nechci vas strasit, ale pred vice nez rokem se mi stalo, za klicek sel do skrinky zastrcit, ale otocit ani nahodou. Proste se sekla spinaci skrinka a neco zasmrdelo.

V Oplu jsem pres Car Pass objednal novou i s nahradnim klicem (soucast baleni) a "orisek", ktery pri "poradnem" seknuti skrinky se vyzkratuje a vyhori (pry temer vzdy). Dodaci lhuta byla max tyden a cena i s klicem cca 1800,- + orisek 500,- ??? (uz je to dlouho a ucet hledat nehodlam).

Pry je to po 200000km vcelku bezna zavada a neni radno to promazavat do nekonecna. Pri demontazi a nasledne montazi skrinky davejte bacha, aby jazycek spravne zajizdel do "orisku", jinak jej vymelete a muzete bezet pro novy. Chce to trosku trpelivosti.

Tom
VB 96
X20XEV
Anonymní
Tuesday 01 August 2006 - 10:18:38 Citovat
Host
ttoommaass napsal ...

No, chlapci nechci vas strasit, ale pred vice nez rokem se mi stalo, za klicek sel do skrinky zastrcit, ale otocit ani nahodou. Proste se sekla spinaci skrinka a neco zasmrdelo.

V Oplu jsem pres Car Pass objednal novou i s nahradnim klicem (soucast baleni) a "orisek", ktery pri "poradnem" seknuti skrinky se vyzkratuje a vyhori (pry temer vzdy). Dodaci lhuta byla max tyden a cena i s klicem cca 1800,- + orisek 500,- ??? (uz je to dlouho a ucet hledat nehodlam).

Pry je to po 200000km vcelku bezna zavada a neni radno to promazavat do nekonecna. Pri demontazi a nasledne montazi skrinky davejte bacha, aby jazycek spravne zajizdel do "orisku", jinak jej vymelete a muzete bezet pro novy. Chce to trosku trpelivosti.

Tom
VB 96
X20XEV


Pockej pockej, cela nova spinaci skrinka i s origo klickem te vysla jen na 1800? to se mi zda nejak malo....
ttoommaass
Tuesday 01 August 2006 - 12:35:56 Citovat
Host
No, psal jsem, ze to nehodlam hledat, ale uz jsem to nasel:

Vlozka zapalovani + klic + kontakty spin. skrinky (orisek) = 2828,-Kč

Koupeno 2.6.2005 v HK Partner, Praha 2, Lípová 472/10
JardaB
Tuesday 01 August 2006 - 12:43:19 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Tyjo, uz jsem vydeseny k smrti, me se ale zda, ze to hlavne blokuje bazmek, co zamyka volant, kdyz to jednou odemknu, tak dokud nevytahnu klic a nezapadne zapadka, chodi to OK. Je to ono, nebo mam problem jinde???

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1739 sec,0.1332 z toho dotazů.