• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Corsa - dodělání centrálu
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Skopek
Tuesday 13 June 2006 - 20:56:59 Citovat
Host
Ahoj Lidi,
Chytsám se do své corsy B z roku 97 nechat dodělat centrální zamykání. Máte někdo s tím zkušonosti a jde udělat i zamykání 3. dveří? Vyplatí se nechat tam dát s centrálem rovnou i alarm? Na kolik to asi vyjde peněz, jelikož nejsem moc zručný pokud jde o auta tak to asi nechám servisu.
Děkuju za odpověď
Martas
Tuesday 13 June 2006 - 21:00:24 Citovat
Host
Vzhledem k tomu, ze Corsa nema zavory tak lze pouzit kdejaky "univerzal" ...
JOB
Tuesday 13 June 2006 - 21:13:59 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Do Vectry A jsem dával Jablotron bez alarmu neboť tohle už se nekrade a montáž je opravdu jednoduchá.Pouze u těch zadních dveří to chtelo trochu důvtipu ale šlo to. Celkem to stálo cca 3000,- / materiál ( 2x ovladač,říd. jednotka,5x motorek,kabeláž,montážní přípravky )

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Anonymní
Saturday 19 August 2006 - 22:47:32 Citovat
Host
Právě jsem se pokoušel dát do Corsy B centrál, ovšem narazil jsem na dost velký problém... Konektor ve dveřích bohužel nemá osazené piny, takže se musí někde sehnat (zatim nevim kde). Na druhou stranu od konektoru je všechno připravené, dokonce i kabely natažené. Ovšem směrem do dveří neni vůbec nic
Wally
Saturday 19 August 2006 - 22:51:19 Citovat
Host
Předchozí příspěvek byl ode mě
JOB
Sunday 20 August 2006 - 19:33:52 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Anonymní napsal ...

Právě jsem se pokoušel dát do Corsy B centrál, ovšem narazil jsem na dost velký problém... Konektor ve dveřích bohužel nemá osazené piny, takže se musí někde sehnat (zatim nevim kde). Na druhou stranu od konektoru je všechno připravené, dokonce i kabely natažené. Ovšem směrem do dveří neni vůbec nic

Pro takový věci do autorizáku,jsou to desetikorunové položky.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Wally
Tuesday 22 August 2006 - 08:29:52 Citovat
Host
V autorizovanym servise nic takovýho nemaj - teď jsem tam byl...
JOB
Tuesday 22 August 2006 - 18:16:55 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Wally napsal ...

V autorizovanym servise nic takovýho nemaj - teď jsem tam byl...

Tak jim vyřiď ať to tam zavřou. Jak by ti asi dodělávali oni centrál ? Spíš to pro ně není kšeft a tak na to kašlou.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

PeTan
Tuesday 22 August 2006 - 19:15:45 Citovat
Host
Ahoj tu elektriku (celý svazek) do dveří seženež na vrakáči za hubičku, když sem to předělával přítelkyni, tak byla taky elektrika až ke dveřím, ve dveřích nic. Na vrakáči vykuchaný za chvilku byl tam i svazek na el. ovládání a vyhřívání zrcátek i na el. stahování okýnek,repráček a kabel k motorku centrálu. Do zadních dveří to šlo předělat taky. (jinak kdyby si tam ty piny chtěl dokuchat, tak to bylo opravdu pro silné nervy se s tím ... tak sem to radši koupil na vrakáči celý) alarm se mi zdá zbytečný
Čao Peťan
Wally
Wednesday 23 August 2006 - 08:39:12 Citovat
Host
PeTan: Ok díky, moje další zastávka je vrakáč:)

JOB: Byl jsem u Zralýho a u Srby. U Srby se se mnou bavil i elektrikář, kterej říkal, že když to mění, tak automaticky mění celej svazek, a že ten konektor ani piny se objednat zvlášť nedaj. A ten svazek že mi prodaj za 1000 Kč jeden kus, tak jsem jim řek, že to radši navštívim vrakáč...


Jinak ještě je tu možnost, že ti piny jsou shodný s mini-ISO konektorem od rádia (zatim jsem nenašel, kde by je prodávali v kamennym obchodě) , a ty by se měly prodávat za 2 Kč/ks. Nebo celej mini-ISO konektor stojí okolo 100Kč

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1308 sec,0.0995 z toho dotazů.