• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
páčka tempomatu OB
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tydou
Tuesday 08 December 2009 - 20:45:31 Citovat
Host
Zdravim, nemel nekdo rozdelany ovladani tempomatu? jde mi o to ze jsem sehnal tuto packu, ale pouze dvoupinovou, ja potrebuji 4pinovou, oddelal jsem ten zadni kryt a je tam jakysi tisteny spoj ale vyndat nejde, tak se ptam jak ho nejlip bez poskozeny vyndat a jestli tam jdou doletovat dva draty na ovladani, myslim si ze pro 4pinovej bude jinej tistak a mozna i jiny vnitrni ovladani tech cudliku. Diky
Tomis
Saturday 12 December 2009 - 16:45:26 Citovat
Uživatel #786
Registrován: Saturday 01 July 2006 - 19:57:40
Příspěvků: 263
Odkud jsi? ja mam presnej opak, mam 4pin a potrebuju 2 pin tak se ozvi

_________________________________________________________________
Opel Omega B Caravan X25DTI - provozovany prevazne na olej
Opel Omega C Caravan 3.0 DTI - BMW M57D30 - r.v. 2003

jo a taky mi zbyl jeste nejaky ten automat na svetla tak kdyby nekdo mel nahodou potrebu, tak dejte vedet.
pepek
Saturday 12 December 2009 - 19:15:55 Citovat
Host
Já mám také plonkovní 2drátovou (2,5TD) a hodila by se mi 4 drátová (2,5 DTI). Pokud tedy Tydou nebude reagovat, tak já bych se směně nebránil:) Brno
Tomis
Sunday 13 December 2009 - 14:08:43 Citovat
Uživatel #786
Registrován: Saturday 01 July 2006 - 19:57:40
Příspěvků: 263
tak zatim nereaguje, tak ji muzem vymenit kdyztak mi pisni na icq nebo co tu mam za kontakt

_________________________________________________________________
Opel Omega B Caravan X25DTI - provozovany prevazne na olej
Opel Omega C Caravan 3.0 DTI - BMW M57D30 - r.v. 2003

jo a taky mi zbyl jeste nejaky ten automat na svetla tak kdyby nekdo mel nahodou potrebu, tak dejte vedet.
pepek
Sunday 13 December 2009 - 22:02:25 Citovat
Host
Přes email ani ICQ to mi to nějak nejde, takže mùj email je Email. Od pondìlí do pátku jsem ale služebnì mimo, takže nejdříve to může jít tak akorát na ježicha - tj. o víkendu (18/19/20) zabalit a poslat.
Tydou
Tuesday 22 December 2009 - 13:46:40 Citovat
Host
no vypada to ze sem to propas, a po prozkoumani jsem zjistil ze to funguje na zmene odporu, takze na 4 pin to predelat nejde, jinak je teda volna, musel sem opravit aspon draty na konektor, typek co sem to od nej kupoval tak rikal plne funkcni a pak koukam draty uzdimany v ohybu takze uz je jak nova
Varlis
Wednesday 14 January 2015 - 20:40:58 Citovat
Host
Chlapy, omlouvam se za blbý dotaz. CHtel bych se optat zdali nevíte o někom kdo má volnou pačku ktera ma 2 piny? Mám v megi 4pin což prostě nelze aby mi tempomat fungoval. Dekuji moc za odpověd

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1812 sec,0.1528 z toho dotazů.