• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
CDR2005 - jak pripojit mp3 prehravac?
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
csala
Thursday 10 July 2008 - 21:04:24 Citovat
Host
Tak som radio vybral a hned zase zastrcil na svoje miesto. Nepoznam kod radia a nemam predstavu, kolko minut bez napajania radio vydrzi, nez sa zablokuje. Predpokladal som totiz, ze mi radio vylezie aj s kablami a ze upravu na plosnom spoji urobim pod napatim - doslova pri hrajucom radiu. Ale ziadne kable s radiom von neliezli - je tam napevno konektor. Som nahraty - nemozem si dovolit odpojit radio na viac ako niekolko minut od napajania.
Nenasla by sa tu dobra dusa, ktora by mi zistila kod mojho radia podla vyrobneho cisla? Radio je CDR 2005 VDO.
Diky.
KopA
Saturday 12 July 2008 - 13:16:23 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
csala napsal ...

Nenasla by sa tu dobra dusa, ktora by mi zistila kod mojho radia podla vyrobneho cisla? Radio je CDR 2005 VDO.
Diky.


U tohohle typu to takhle nejde.

Pokud je to radio namontovane ve vyrobe a nemas ani CARPASS ani RADIOPASS tak ti tenhle kod zjisti v OPELu podle VINka za cca500,-.


Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
csala
Monday 14 July 2008 - 13:37:31 Citovat
Host
KopA napsal ...

csala napsal ...

Nenasla by sa tu dobra dusa, ktora by mi zistila kod mojho radia podla vyrobneho cisla? Radio je CDR 2005 VDO.
Diky.


U tohohle typu to takhle nejde.

Pokud je to radio namontovane ve vyrobe a nemas ani CARPASS ani RADIOPASS tak ti tenhle kod zjisti v OPELu podle VINka za cca500,-.


Diky. Ale este jedna zmena, je to CDR2005 - Delco electronic.
Aj na tento typ plati to iste?

csala
Monday 14 July 2008 - 19:46:50 Citovat
Host
Tak som bol v servise Opel a za "prezradenie" kodu radia pytaju bratu 1000,-Sk __;
Csala
Friday 28 November 2008 - 17:44:32 Citovat
Host
Prikladam nejaku fotodokumentaciu, z ktorej by malo byt zrejme, ako som pripojil k autoradiu CDR2005 (od vyrobcu Delco Electronic) vstupny konektor IN na moznost prehravania z externeho zdroja signalu.
Na prvom obrazku je viditelna cesta signalu praveho a laveho kanalu Tuneru dalej do koncoveho zosilnovaca. Cesta jednotlivych kanalov je prerusena a vodicmi vyvedena na konektor IN - samicu Jack 6,3mm s dvomi rozpinacimi kontaktami. (Je mozne pouzit aj Jack 3,5mm, ale mne sa pre nespolahlivost neosvedcil.)
Pri vytiahnutom konektore hra normalne Tuner, pri zasunutom konektore je cesta signalu Tuneru prerusena a do koncoveho zosilnovaca vstupuje signal z externeho zdroja signalu.
Konektor som umiestnil v kryte paky rucnej brzdy pod laktovou opierkou, v tom pripade je potrebne pouzit pravouhly konektor - samec 6,3mm.
Toto riesenie nenarusi vzhlad pristrojovej dosky, ale je podstatne narocnejsie na dodatocne zatiahnutie kabla od radia cez stredovy tunel az k pake rucnej brzdy. Kabel ku konektoru IN musi byt tieneny. Ja som pouzil z dovodu neziaducich presluchov dva krat dvojzilovy tieneny kabel. V jednom je signal praveho a laveho kanalu z Tunera ku konektoru IN na jeho rozpinacie kontakty a v druhom kabli je signal praveho a laveho kanalu vstupu do koncoveho zosilnovaca.








Petr Dudek
Monday 22 June 2009 - 20:05:22 Citovat
Host
pro Zodiac. Pošli mi nějaký kontakt. Potřebovl bych na CDC 2006 udělat aux in. Napadlo mě zda by se to nedalo nějak přidělat na mod Tape., tak pokud dám mod tape bude to brát AUX. Psal si že to umíš napojit. Napiš mi na Email.

Díky Petr
Ondra
Tuesday 23 June 2009 - 07:10:18 Citovat
Host
Super řešení!!! Nešlo by to udělat třeba i na CDR 500 ??
PetrDudu
Tuesday 23 June 2009 - 20:17:25 Citovat
Host
Našel jsem na netu tohle Odkaz máte stí nějaké zkušenosti. Na Odkaz je to web výrobce. Raději bych to řešil nějak levněji. Pomožte mam CCR 2006.

Zdarec
Kovar
Saturday 04 July 2009 - 12:44:24 Citovat
Host
Nezkousel jste toto nekdo i u toho CDR500 jak se ptal kolega vyse? Teoreticky by to melo byt podobne, hm?
ГОСТЬ
Wednesday 24 April 2013 - 18:11:25 Citovat
Host
csala napsal ...

Tak som radio vybral a hned zase zastrcil na svoje miesto. Nepoznam kod radia a nemam predstavu, kolko minut bez napajania radio vydrzi, nez sa zablokuje. Predpokladal som totiz, ze mi radio vylezie aj s kablami a ze upravu na plosnom spoji urobim pod napatim - doslova pri hrajucom radiu. Ale ziadne kable s radiom von neliezli - je tam napevno konektor. Som nahraty - nemozem si dovolit odpojit radio na viac ako niekolko minut od napajania.
Nenasla by sa tu dobra dusa, ktora by mi zistila kod mojho radia podla vyrobneho cisla? Radio je CDR 2005 VDO.
Diky.

ПРИВЕТ ХОЧУ ПОМОЧЬ КОД НА МАГНИТОФОН УКАЗАН В КНИЖКЕ ПО

ЭКСПЛУАТАЦИИ ИЛИ ИНСТРУКЦИЯ ПО ПОЛЬЗОВАНИЮ SIEMENS CDR 2005

VDO ВОТ МОЙ КОД: ПЕРЕД НАЧАЛОМ ВСТАВЬ КЛЮЧ В ЗАЖИГАНИЕ И

ПРОВЕРНИ ЕГО ДО КОНЦА ПОКА НЕ ЗАГОРЯТСЯ ЛАМПОЧКИ ПОТОМ НАДО

УДЕРЖАТЬ КНОПКУ " TR" ИЛИ "RDS" ПЕРЕД ВОД ДОМ КОДА БУДЕТ ЗВУКОВОЙ

СИГНАЛ ТИПА " ПИП " НА ЭКРАНЕ ПОЯВИТЬСЯ СЛОВО CODE И НАЖИМАЕМ

ОДИН РАЗ НА КНОПКУ "1" , НАЖИМАЕМ ОДИН РАЗА НА КНОПКУ "2" ,

НАЖИМАЕМ ДВА РАЗА НА КНОПКУ "3" ? НАЖИМАЕМ ВОСЕМЬ РАЗ НА КНОПКУ

"4" НА ДИСПЛЕЕ ДОЛЖНО ПОЛУЧИТЬСЯ "0017" ЕСЛИ ЧТО У ТЕБЯ ЕСТЬ

ДЕСЯТЬ ПОПЫТОК , Я КА НЕЧТО СОМНЕВАЮСЬ ЧТО МОЙ КОД ПОДОЙДЕТ ТЕБЕ ,
ЛУЧШЕ КАНЕЧНО ЖЕ НАЙТИ КНИЖКУ. НУ ВРОДЕ ВСЕ. УДАЧИ

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1458 sec,0.1110 z toho dotazů.