• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
CDR2005 - jak pripojit mp3 prehravac?
Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
X3
Wednesday 07 June 2006 - 08:09:23 Citovat
Host
Ahoj, mam v Omeze radio s CD prehravacem - typ: CDR2005 VDO, vyrobce... no... to nevim...

Jak se k tomu da pripojit nejaky vnejsi vstup? (MP3 prehravac...)?

Nedelal jste to nekdo? Nevite kdo to umi udelat? Jde to vubec?

Diky

X3
Martas
Wednesday 07 June 2006 - 08:19:54 Citovat
Host
X3 napsal ...

Ahoj, mam v Omeze radio s CD prehravacem - typ: CDR2005 VDO, vyrobce... no... to nevim...

Jak se k tomu da pripojit nejaky vnejsi vstup? (MP3 prehravac...)?

Nedelal jste to nekdo? Nevite kdo to umi udelat? Jde to vubec?

Diky

X3


Leda prez externi "vysilac" radioveho signalu (jako je treba v autokinech).
X3
Wednesday 07 June 2006 - 08:20:42 Citovat
Host
pepik
Wednesday 07 June 2006 - 08:25:55 Citovat
Host
skus toto
Odkaz

Zavolej tam eli us neco maji. S tim CD menicem by nemel byt problem
PN
Tuesday 27 June 2006 - 12:43:44 Citovat
Host
Resim podobny problem - mam toto radio - CDR2005 - ve Vectre C. Urcite ma vnejsi vstupy, protoze mi do neho bez problemu pripojili Handsfree - akorat nikdo nechce dat zapojeni konektoru tohoto radia. Asi to kuchnu a zkusim zda to na neco nebude reagovat. Moje predstava je takova, ze bych chtel vyvest konektor nekde na prostredni konzolu dole, abych tam mohl pripojit jak MP3 prehravac, tak treba DVD prehravac. Ale to je zatim hudba budoucnosti.
Dmcd
Tuesday 27 June 2006 - 12:59:30 Citovat
Host
PN napsal ...

Resim podobny problem - mam toto radio - CDR2005 - ve Vectre C. Urcite ma vnejsi vstupy, protoze mi do neho bez problemu pripojili Handsfree - akorat nikdo nechce dat zapojeni konektoru tohoto radia. Asi to kuchnu a zkusim zda to na neco nebude reagovat. Moje predstava je takova, ze bych chtel vyvest konektor nekde na prostredni konzolu dole, abych tam mohl pripojit jak MP3 prehravac, tak treba DVD prehravac. Ale to je zatim hudba budoucnosti.


Tak to te zklamu - radia sice maji vstup pro telefon ale pripojeni je pre oddelovaci trafo a jeste ke vsemu na tento vstup je uvnitr radia povesenej filtr, takze ti pekne oreze basy i vejsky (ja testil prehrat z mobilu songy a je to orezany i kdyz tem je jen to trafo a potom primo do radia - tzn. je tam uvnitr filtr)

[ Upraveno Tuesday 27 June 2006 - 13:04:59 ]
PN
Wednesday 28 June 2006 - 22:30:07 Citovat
Host
2DMCD: Podle meho to radio musi mit i nejaky jiny externi vstup nez telefon. Prece se nespolehaji, ze je v aute jedine audiozarizeni. Telefon je specialni vstup - radio vypisuje pri zvoneni a volani na displeji hlasku, takze by to bylo neprakticke to zde zapojovat. Stejne si myslim, ze tam nejaky exteterni vstup bude.
Martas
Wednesday 28 June 2006 - 22:42:27 Citovat
Host
PN napsal ...

2DMCD: Podle meho to radio musi mit i nejaky jiny externi vstup nez telefon. Prece se nespolehaji, ze je v aute jedine audiozarizeni. Telefon je specialni vstup - radio vypisuje pri zvoneni a volani na displeji hlasku, takze by to bylo neprakticke to zde zapojovat. Stejne si myslim, ze tam nejaky exteterni vstup bude.


A proc by mel nejaky dalsi vstup mit ?

"Autoradia" jsou posledni dobou uzce specializovane pro konkretni typ auta, takze proc by vyrobce (resp. automobilka) vybavovala sva zarizeni vstupem aby si tam clovek pripojil cokoliv cenou nesrovnatelneho, nez jeho originalni vyrobek ktery umi totez. Proste existuje nekolik typu autoradii s ruznymi funkcemi s odstupnovanou cenou a dat tam cokoliv jineho jiz nese urcite problemy pokud clovek neozeli nektere funkce (typicky ovladani na volantu a dislpay). Samozreme hovorim z pozice vyrobce a ne spotrebitele.
Tomin
Wednesday 28 June 2006 - 22:57:12 Citovat
Host
Reseni s modulatorem do anteny je funkcni, ale vadilo by mi oriznuti vysek a zmenseni dynamiky. Jestli to radio umi ovladat changer tak jedine vyuzit jeho vstup. Ale to se mu pak musi nejak nakecat ze tam ten changer je. Delal jsem to pro kamose s Audi. Na netu jsem nasel jednoduche zapojeni s jednocipem ktere emulovalo changer. Neresil uz to tu nekdo pro Opla ?
Conn.Andre
Sunday 10 December 2006 - 12:53:15 Citovat
Host
Zdravim!

Zkusim pridat svuj dotaz sem. Verim, ze se to tematu tyka. Uvazuji casem o navigaci tomtom go 910, na ktere je 11GB volnych, treba na MP3. Protoze v ometeze mam radio Philips CCR 2006, ktere MP3 bohuzel neprehrava a potiz je dost casto i s normalimi vypalenymi cd, tak jsem uvazoval jak to vyresit. Navigace ma i propojovaci kabel na spojeni s radiem, ale ja netusim, jestli to bude fungovat. V tehle problematice se vubec nevyznan. Po procitani diskuzi tady i jinde na internetu vim, ze existuji tzv. FM Modulatory. Doposud jsem videl jen ty , ktere jsou do zdirky zapalovace, jako je treba tento : Odkaz . Je to jiste uzasna vecicka, ale me by spise zajimalo neco stabilnejsiho. Nemate nekdo zkusenost s necim podobnym tomuto: Odkaz . Doufam, ze to neni nejaka nepovolena reklama. Dekuju za kazdou radu.
_;

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1883 sec,0.1556 z toho dotazů.