• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Poškrábaný lak
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Skopek
Sunday 04 June 2006 - 18:07:52 Citovat
Host
Ahoj všem. dneska se mi stala nemilá příhoda, že mi těsně pře auto spadla větev ze stromu, strhl jsem to, ale přesto mám odřený lak na celé pravé straně, nejvíce jsou toda postižené dveře. Na blatníku a na zadku je jeden nebo dva škrábance. Na dveřích jsou myslím dva a docela dlouhé a pak jeden kde je porušená struktura laku, ale ještě tam drží. Mám i origo barvu na opla s tím odstínem. Nebo jsem slyšel o možnosti, že by to šlo nějak rozleštit. Chci se zeptat jak mám postupovat při opravě a jaké máte zkušenosti při opravě tohoto druhu. Díky moc za odpověď.
Martas
Sunday 04 June 2006 - 18:17:26 Citovat
Host
Skopek napsal ...

Ahoj všem. dneska se mi stala nemilá příhoda, že mi těsně pře auto spadla větev ze stromu, strhl jsem to, ale přesto mám odřený lak na celé pravé straně, nejvíce jsou toda postižené dveře. Na blatníku a na zadku je jeden nebo dva škrábance. Na dveřích jsou myslím dva a docela dlouhé a pak jeden kde je porušená struktura laku, ale ještě tam drží. Mám i origo barvu na opla s tím odstínem. Nebo jsem slyšel o možnosti, že by to šlo nějak rozleštit. Chci se zeptat jak mám postupovat při opravě a jaké máte zkušenosti při opravě tohoto druhu. Díky moc za odpověď.


Rozlestit to muzes zkusit treba Tempem, ale jestli jsou to rozsahlejsi poskozeni tak jiny reseni nez to odvezt k lakyrnikovi neni, on to bude mit driv a predevsim kvalitneji nez to udelas ty nekde v garazi bez odsavani.
qpc
Sunday 04 June 2006 - 18:20:32 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
jestli to je jen v barevné vrstvě,tak by to možná dobarvit a rozleštit šlo,ale když to je až na základ,tak ne.Jak ty píšeš o té struktuře,asi se lakýrníkovi nevyhneš.

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Skopek
Sunday 04 June 2006 - 18:24:35 Citovat
Host
no myslím že jsou hluboké, je vidět něco jako bílá barva ... to uža si bude plech co? no to bude zase peněz ach jo
Martas
Sunday 04 June 2006 - 18:33:19 Citovat
Host
Skopek napsal ...

no myslím že jsou hluboké, je vidět něco jako bílá barva ... to uža si bude plech co? no to bude zase peněz ach jo


Pokud je to origo plech tak to bily je plnic (strikanej tmel), pokud to mas az "pod barvu" tak to te lakyrnik opravdu nemine a bezna cena je cca. 2500 za cely strikany dil + - podle druhu barvy. Samo sikovnej lakyrnik umi udelat i rostrik ale to nejde s uplne kazdou barvou.
Václav GT
Monday 05 June 2006 - 08:34:46 Citovat
Host
2 Skopek: nevidím tu údaj, zda je to metalický anebo normální lak. V technologii oprav laku (a tudíž i v ceně) je v tom rozdíl.
Pokud některé škrábance nejsou až na tu podkladní barvu, dá se to rozleštit (i doma svépomocí). Odkaz Jen k tomu připíšu, že leštící pasty se vyrábějí jak na metalízu, tak na normální laky.
Skopek
Monday 05 June 2006 - 15:12:15 Citovat
Host
Václav GT napsal ...

2 Skopek: nevidím tu údaj, zda je to metalický anebo normální lak. V technologii oprav laku (a tudíž i v ceně) je v tom rozdíl.
Pokud některé škrábance nejsou až na tu podkladní barvu, dá se to rozleštit (i doma svépomocí). Odkaz Jen k tomu připíšu, že leštící pasty se vyrábějí jak na metalízu, tak na normální laky.


Ahoj, jedna se o normalni lak a barva je takova to svitiva zelena. dik za odkaz
Václav GT
Monday 05 June 2006 - 15:27:11 Citovat
Host
Takže pokud je málo peněz, tak co můžeš sám, to rozlešti. Co je poškrábané moc do hloubky, nechť ti přestříkne lakýrník, na normální barvě se ten rozstřik udělat dá.
(Taky bys to mohl stříknout a rozleštit sám, když máš tu barvu, ale pokud jsi to nikdy nedělal, tak to raději nech tomu lakýrníkovi).
Legend
Friday 09 March 2007 - 13:38:46 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
Včera mi jeden krypl poškrábal auto klíčem, tak se jen optám, je to na nalakování celých dveří? Podle mě jo.


Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
JOB
Friday 09 March 2007 - 13:56:14 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
No já myslím že minimálně od toho prolisu nad škrábancem až dolu k liště by to chtělo.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2636 sec,0.2118 z toho dotazů.