• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Manta :: MANTA :: Manta elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
kody závad
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
sanee
Saturday 14 January 2006 - 21:22:08 Citovat
Host
Ahoj! Je to možné že se kody závad takhle mění? Psalo mi to, že je špatný čidlo chlad. kap. Ted je tam nový a stále to byl kod 15 a auto stále nechytá,A ted o žádné 15 nic neví a Řj.hlásí ,že prozměnu nemá signal z fregven. čidla jinak nic. Astra x20xev 96 _rendek
JardaB
Sunday 15 January 2006 - 08:18:07 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
To ten motor vubec nechytne? Pokud stoji tak ta chyba fr. cidla (zrejme snimac na klice) muze byt normalni, za chodu by byt nemela.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Gizmo_CZ
Sunday 15 January 2006 - 09:55:35 Citovat
Host
Zkus oddělat na 2min baterku a zapnout klíče (jako na nastartování) a pak zase baterku přidělat. Tím vymažeš paměť poruch a možná to bude OK. Pokud ale nejde auto vůbec nahodit tak to bude něco horšího! Eletrika - palivo
sanee
Sunday 15 January 2006 - 18:15:33 Citovat
Host
Dnes jsem udělal reset odpojením baterie a po 15min jsem ji zapojil. Na následném výpisu chyb se už zase objevila chyba 15 (čidlo) a 24 (freg.čidlo).Auto sem před diagnostikou nestartoval. P.S. pumpa béňo tlačí.
Anonymní
Tuesday 30 May 2006 - 11:59:29 Citovat
Host
sanee napsal ...

Ahoj! Je to možné že se kody závad takhle mění? Psalo mi to, že je špatný čidlo chlad. kap. Ted je tam nový a stále to byl kod 15 a auto stále nechytá,A ted o žádné 15 nic neví a Řj.hlásí ,že prozměnu nemá signal z fregven. čidla jinak nic. Astra x20xev 96 _rendek

Anonymní
Tuesday 30 May 2006 - 12:01:22 Citovat
Host
sanee napsal ...

Ahoj! Je to možné že se kody závad takhle mění? Psalo mi to, že je špatný čidlo chlad. kap. Ted je tam nový a stále to byl kod 15 a auto stále nechytá,A ted o žádné 15 nic neví a Řj.hlásí ,že prozměnu nemá signal z fregven. čidla jinak nic. Astra x20xev 96 _rendek


proc pises do rubriky manta kdyz mas astru?

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1273 sec,0.1017 z toho dotazů.