• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Tigra :: TIGRA :: Tigra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nové tlumiče nebo celý sportovní podvozek ?
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
zorb
Friday 05 May 2006 - 13:07:04 Citovat
Host
Zdravím. Čeká mě nutná výměna tlumičů. Jenže jsem zjistil, že za čtyři tlumiče zaplatím v Česku minimálně 6.000,-Kč. Když jsem mrknul do D&W nebo H+M tuning katalogu, komplet tlumičů i s pružinami lze koupit kolem 200 Euro. Nemáte někdo zkušenosti s těmito levnými kompletními podvozky ?
Lib
Friday 05 May 2006 - 14:07:28 Citovat
Host
Zrovna jede akce na tlumice monroe, 4 za cenu trech, zkus se na to podivat, napr. Odkaz nebo Odkaz (tu akci evidentne porada primo Monroe, protoze tech nabidek jsem videl povicero)
Anonymní
Friday 05 May 2006 - 22:34:47 Citovat
Host
Nechám Ti origo komplet, dobrý, na mě trochu tvrdší, tak jsem dal obyč. komplet. 737978040
Zorb
Tuesday 09 May 2006 - 07:13:11 Citovat
Host
Využiju akce Monroe. Dík
Martas
Tuesday 09 May 2006 - 07:14:39 Citovat
Host
Zorb napsal ...

Využiju akce Monroe. Dík


Ja tedy nemam vlastni zkusenost, ale uz nekolikrate jsem narazil na nazor ze Monroe ani omylem.

[ Upraveno Tuesday 09 May 2006 - 07:19:01 ]
Zorb
Tuesday 09 May 2006 - 07:55:47 Citovat
Host
Tlumiče Monroe tam teď mám. Vím, že jsou lepší tlumiče nebo celé podvozkové sady, ale na to opravdu nemám finance.
Martas
Tuesday 09 May 2006 - 08:07:50 Citovat
Host
Zorb napsal ...

Tlumiče Monroe tam teď mám. Vím, že jsou lepší tlumiče nebo celé podvozkové sady, ale na to opravdu nemám finance.


Ja se ted aktualne divam do nabidky Autokelly a MJAuto a s vyjimkou Sachs jsou Monroe nejdrazsi !
Zorb
Tuesday 09 May 2006 - 08:53:18 Citovat
Host
Nechci, abychom se začali dohadovat, který výrobce tlumičů je nejlepší, ale v téhle cenové hladině je to skoro jedno, co člověk koupí.
qpc
Tuesday 09 May 2006 - 15:18:00 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Zorb napsal ...

Nechci, abychom se začali dohadovat, který výrobce tlumičů je nejlepší, ale v téhle cenové hladině je to skoro jedno, co člověk koupí.

to sice je,ale otázkou je i životnost,Sachsy maj 3roky záruku(alespon ty lepčí).Takže pokud budeš za 2 roky měnit zase,budeš vzpomínat...

Jinak slušnej podvozek v kompletu je za cca 14t.Samotné pružiny a norm.tlumiče,to neni dobrá kombinace.hodně pohodlí na Monroe..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


m.a.x.i.m.u.s
Tuesday 09 May 2006 - 15:29:52 Citovat
Host
Nevím jestli se dá věřit na takovou záruku, kolikrát ti neuznají záruku ani na botech natož na tlumičích...
Když jsem si kupoval parkovačky do auta a ptal se na 2 letou záruku tak mi řekl, že u tohoto zboží by to bylo asi komplikované...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1824 sec,0.1471 z toho dotazů.